تخصیص ١٥٠ مرکز ورزشی برای اوقات فراغت دانش آموزان

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهر تهران از تخصیص ١٥٠ مرکز ورزشی برای اوقات فراغت دانش آموزان در شهر تهران خبر داد.

تخصیص ١٥٠ مرکز ورزشی برای اوقات فراغت دانش آموزان

حسن محمدی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، در خصوص برنامه های اوقات فراغت حوزه تربیت بدنی برای دانش آمودان اظهار کرد:با توجه به امکانات بالغ بر ١٥٠ فضای ورزشی در تهران به برنامه های تابستانی دانش آموزان اختصاص پیدا کرده که فعالیت در هر فضا بنا بر شرایط مختلف،متفاوت است که در هر مکان به اقتضا استقبال و امکانات رشته های مختلفی ارائه و آموزش داده می شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت عنوان کرد:فوتبال،بسکتبال،والیبال و ژیمناستیک از رشته های پرطرفدار هستند که در اکثر مناطق ارائه می شوند همچنین ورزش های انفرادی نیز با استقبال قابل توجهی مواجه شده است.

وی در خصوص شهریه کلاس های ورزشی-تفریحی اذعان کرد:شهریه ها متغیر و نسبت به وسع و شرایط مختلف از سمت شورای ورزش منطقه مشخص می شود که پس از آن شهریه ها به مراکز ابلاغ و اعمال می شوند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
کار، انرژی و توان از فیزیک دهم
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( دهم رياضى)
دبیر : شهاب الدین هاشمی