رونالدینیو: مسی هنوز هم بهترین است

ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل با وجود ناکامی‌های اخیر مسی به ستایش از این فوق ستاره آرژانتینی پرداخت و او را بهترین در جهان دانست.

رونالدینیو: مسی هنوز هم بهترین است

ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل با وجود ناکامی های اخیر مسی به ستایش از این فوق ستاره آرژانتینی پرداخت و او را بهترین در جهان دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از dpa، لیونل مسی نتوانست قهرمانی در کوپا آمه‌ریکا را به دست آورد و در لیگ قهرمانان اروپا هم عملکرد ضعیفی از خود نشان داد. از سوی دیگر کریستیانو رونالدو فصلی رویایی را پشت‌سرگذاشت و قهرمانی در دو جام معتبر لیگ قهرمانان اروپا و یورو 2016 را به دست آورد اما رونالدینیو همچنان مسی را بهترین بازیکن دنیا می‌داند.


ستاره سابق بارسلونا و تیم ملی فوتبال برزیل گفت: احترامی که برای مسی قائل هستم، هیچ‌گاه کم و یا از بین نخواهد رفت. از نظر من او هنوز بهترین بازیکن در جهان است و این چیزی است که به آنها اعتقاد دارم.


او در ادامه درباره خداحافظی مسی از تیم ملی فوتبال آرژانتین نیز اظهار کرد: خداحافظی مسی چیزی را تغییر نخواهد داد. اگر او از تیم ملی برود، تماشاگران ضرر می‌کنند چراکه فرصت دیدن بازی‌های درخشان بهترین بازیکن جهان را از دست می دهند. بهتر است مسی به بازی خود ادامه داد تا از دیدن او لذت ببریم.


ستاره پیشین بارسلونا درباره روزهای نخست مسی در ترکیب آبی‌اناری‌ها هم گفت: می دانستم مسی به بازیکنی بزرگ تبدیل می شود. تلاش کردم خیلی سریع خودش را با محیط جدید وفق بدهد. همان کاری را با مسی کردم که او اکنون با نیمار می کند. بسیار مهم است که بازیکنان باتجربه، به جوان‌ترها کمک کنند. در آن زمان من با تجربه‌تر از مسی بودم و احساس مسئولیت می کردم و الان هم مسی بزرگتر و باتجربه‌تر از نیمار است و احساس مسئولیت می کند.


رونالدینیو 36 ساله در حال حاضر برای هیچ باشگاه فوتبالی بازی نمی کند. البته او در لیگ فوتسال هند حضور پیدا کرده است. او که فصل قبل پیراهن فلومیننسه برزیل را بر تن می‌کرد، درباره تیم بعدی خود نیز گفت: نمی دانم قرار است در چه تیمی بازی کنم. می خواهم جایی باشم که در آن احساس آرامش کنم. چه بسا در لیگ فوتبال هند بازی کنم. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب