ساخت هواپیما با استفاده از عینک گوگل!

عینک واقعیت مجازی شرکت گوگل شاید برای مشتریان عادی مصرفی نداشته باشد، اما به شرکت هواپیمایی بوئینگ در ساخت هواپیما کمک می‌کند.

ساخت هواپیما با استفاده از عینک گوگل!

عینک واقعیت مجازی شرکت گوگل شاید برای مشتریان عادی مصرفی نداشته باشد، اما به شرکت هواپیمایی بوئینگ در ساخت هواپیما کمک می‌کند.

اعضای بخش تحقیقات و فناوری بوئینگ از عینک هوشمند گوگل برای ساخت سیم‌های مهار هواپیما استفاده می‌کنند.

از آنجایی که هواپیماها از شبکه‌های بسیار پیچیده و درهمی از سیم برای مرتبط کردن سیستم‌های الکتریکی برخوردارند، تکنسین‌ها باید آن‌ها را بطور دستی بسازند که فرآیندی پرزحمت بر اساس یک فایل پی‌دی‌اف راهنمای مونتاژ بر روی نمایشگر رایانه است.

به گفته شرکت بوئینگ، استفاده از عینک هوشمند گوگل به جای نمایشگر رایانه، زمان تولید را تا 25 درصد و میزان اشتباه را تا نصف کاهش داده است.

بوئینگ از سال 1995 از عینک‌های واقعیت افزوده استفاده می‌کند که در آن زمان، نمایشگرهای بالاسری و نرم افزار ابتدایی را با آن‌ها آزمایش می‌کرد. اما به دلیل حجم بالای این دستگاه، این شرکت اکنون از عینک گوگل برای انجام کارهایش بهره می‌برد.

در ابتدا، دستگاه اولیه با شکست مواجه شد و نتوانست اطلاعات را در زمان واقعی از پایگاه داده بوئینگ استخراج کند. از این رو این شرکت از آزمایشگاه APX – سازنده نرم‌افزار عینک هوشمند Skylight – خواست تا اپلیکیشن باکیفیت‌تری را برای عینک بسازد تا تکنسین‌ها بتوانند از آن در محل مونتاژ استفاده کنند.

این اپلیکیشن اکنون به خوبی کار کرده و به کاربران اجازه می‌دهد تا یک کد QR مرتبط با نرم‌افزار مهار بی‌سیم را اسکن کرده و سپس یک کد دیگر را برای بارگذاری دستورالعمل‌های مونتاژ اسکن کنند.

این اپلیکیشن همچنین از فرمان‌های صوتی عینک هوشمند پشتیبانی کرده و به کاربران اجازه می‌دهد مشاهدات خود را در زمان بروز رویدادهای غیرمنتظره به سایر تکنسین‌ها انتقال دهند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب