نگاه به آینده، یک راهنمای عالی

آزمون‌های تابستان و برنامه‌ی راهبردی تابستان، راهنمایی عالی هستند و انگیزه‌ی دانش‌آموزان را افزایش می‌دهند.

نگاه به آینده، یک راهنمای عالی

آزمون‌های تابستان و برنامه‌ی راهبردی تابستان، راهنمایی عالی هستند و انگیزه‌ی دانش‌آموزان را افزایش می‌دهند. زوج‌کتاب‌های آزمون‌های تابستان و نگاه به آینده در درس‌های اختصاصی سبب افزایش توانایی فرد در شروع سال تحصیلی می‌شود.

آزمون‌های تابستان و برنامه‌ی راهبردی تابستان هم‌چنین سبب جهت‌گیری مناسب و دقیق دانش‌آموزان می‌شود؛ زیرا دانش‌آموزان عموماً توانایی برنامه‌ریزی صحیح را برای خود ندارند و همین امر سبب عدم انسجام مطالعه و دلسردی آن‌ها در میانه‌ی راه می‌شود. به‌ویژه در فصل تابستان دانش‌آموز گرایش کم‌تری به مطالعه دارد و خود را نیازمند استراحت بعد از پایان امتحانات می‌داند و همین امر سبب از دست دادن زمان مناسب تابستان می‌شود و آسیب بزرگی، به‌خصوص به دانش‌آموزان کنکوری برای شروع سال تحصیلی جدید خواهد زد.

آزمون‌های کانون سبب انسجام مطالعاتی دانش‌آموز می‌شود که با ارزیابی عملکرد خود به جمع‌بندی از توانایی‌های خود در درس‌های مختلف اعم از عمومی و اختصاصی می‌رسد و نقاط قوت و ضعف خود را در درس‌های پایه شناسایی کرده و به حفظ توانایی‌های خود و برطرف کردن نقاط ضعف می‌پردازد. دانش‌آموز با این برنامه و ارزیابی خود در آزمون‌ها و مشاهده‌ی روند پیشرفت خود در آزمون‌ها و پاسخ‌گویی به آزمون جمع‌بندی در ابتدای مهرماه با اعتمادبه‌نفس سال تحصیلی جدید را شروع می‌کند و با ذهنی آرام به فراگیری مطالب جدید درسی در مدرسه می‌پردازد.

آزمون‌های تابستان نقش اساسی در موفقیت دانش‌آموز برای هموار کردن راه تا کنکور ایفا می‌کند. در مبحث نگاه به آینده‌ی برنامه‌ی تابستانی کانون نکته‌ی بسیار مهمی وجود دارد. دانش‌آموز با انتخاب درس‌های مقطع بالاتر و پیش‌خوانی این درس‌ها به درک نسبی از مطالب سال آینده دست می‌یابد که با شروع سال تحصیلی می‌تواند مطالب را به صورت کامل درک کرده و به میزان پاسخ‌گویی بالاتر در این مباحث برسد؛ اما نکته‌ی مهم و قابل توجه دیگر این است که دانش‌آموز با توجه به پیش‌خوانی در تابستان، در سال تحصیلی نیز می‌تواند یک گام جلوتر از برنامه‌ی آموزشی مدرسه‌ باشد و با اتمام زودهنگام مباحث مطالعاتی جدید و جمع‌بندی به‌موقع مطالب، یک گام جلوتر از دیگر دانش‌آموزان به دوران جمع‌بندی پایانی قدم بگذارد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب