آغاز اردوی تیم ملی بسکتبال برای جام ویلیام جونز

ملی‌پوشان بسکتبال ایران در غیاب سرمربی و بازیکنان حاضر در مسابقات انتخابی المپیک وارد اردو شدند.

آغاز اردوی تیم ملی بسکتبال برای جام ویلیام جونز

ملی‌پوشان بسکتبال ایران در غیاب سرمربی و بازیکنان حاضر در مسابقات انتخابی المپیک وارد اردو شدند.

به گزارش ایسنا، اردوی تیم ملی بسکتبال ایران برای حضور در جام ویلیام جونز از امروز (شنبه) آغاز شده اما ملی‌پوشانی که در رقابت‌های سهمیه المپیک بودند از دوشنبه به تیم اضافه خواهند شد.


تیم ملی بسکتبال ایران پنجشنبه راهی چین تایپه می‌شود تا در جام ویلیام جونز شرکت کند و طبق نظر کادرفنی ترکیبی کاملا جوان در مسابقات خواهد داشت. باوئرمان برای حضور در این مسابقات 18 بازیکن را دعوت کرده‌است که از امروز تمرین‌هایشان را شروع کرده‌اند.


روزبه ارغوان، فرید اصلانی، امیر صدیقی، صالح فروتن، علی الله‌وردی، ارسلان کاظمی، محمد اجاقی،‌سجاد مشایخی، محمد ترابی، رسول مظفری، محمد حسن‌زاده، سالار منجی، وحید دلیرزهان، میثم میرزایی، بهنام یخچالی، عدنان دورقی، نوید رضایی‌فر و محمد یوسف‌وند بازیکنان دعوت شده به اردو هستند. ارسلان کاظمی در آلمان به دنبال درمان زانوی خود است و به همراه باوئرمان به کشور باز می‌گردد و ملی‌پوشانی که در مسابقات انتخابی المپیک بودند نیز از دوشنبه تمرین‌هایشان را شروع خواهند کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب