نیمار: رونالدو شانس اصلی کسب توپ طلای امسال است

ستاره برزیلی بارسلونا به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و او را نزدیک‌ترین بازیکن به کسب توپ طلا در 2016 دانست.

نیمار: رونالدو شانس اصلی کسب توپ طلای امسال است

ستاره برزیلی بارسلونا به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و او را نزدیک‌ترین بازیکن به کسب توپ طلا در 2016 دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از الموندو، کریستیانو رونالدو پرتغالی موفق شد در فصلی که گذشت، قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد و در یورو 2016 هم با وجود این که در بازی پایانی آسیب دید اما جام قهرمانی را بالای سر برد.


این بازیکن پرتغالی با دو جامی معتبری که در سال 2016 به دست آورد، ثابت کرد که شانس بالایی برای کسب توپ طلا دارد. نیمار که سال قبل جزو سه نامزد نهایی بود، پس از موفقیت‌هایی که رونالدو بدست آورده است به ستایش از او پرداخت و گفت: رونالدو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و یورو 2016 را به دست آورد. می توان بگویم نزدیک‌ترین بازیکن به توپ طلاست. رونالدو بازیکن بسیار بزرگی است و نمی توانم چنین چیزی را پنهان کنم. البته باید بگویم لیونل مسی هم شانس توپ طلا را دارد چراکه او هم قهرمانی در لالیگا و جام حذفی را نیز به دست آورد.


این سخنان نیمار ممکن است که با خشم هواداران بارسلونا همراه باشد چراکه آنها در هر حالتی مسی را بهتر از رونالدو می دانند و دوست ندارند ستاره پرتغالی رئال توپ طلا را به دست آورد.


مسی با پنج توپ طلا رکورددار جهان است. این درحالی است که رونالدو سه بار این جایزه بزرگ را به دست آورده و به دنبال چهارمین توپ طلاست.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب