گری لینکر: شانس چلسی برای قهرمانی بیشتراست

اسطوره فوتبال انگلیس شانس چلسی را برای کسب عنوان قهرمانی در فصل بعد لیگ جزیره بیشتر از تیم‌های دیگر می‌داند.

اسطوره فوتبال انگلیس شانس چلسی را برای کسب عنوان قهرمانی در فصل بعد لیگ جزیره بیشتر از تیم‌های دیگر می‌داند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، با اینکه باشگاه منچسترسیتی به پپ گواردیولا این فرصت را داده تا سرمربی این تیم باشد با وجود اینکه مربی بزرگی به نام ژوزه مورینیو روی نیمکت منچستریونایتد نشسته است اما اسطوره فوتبال انگلیس قهرمان این فصل لیگ جزیره را تیم دیگری می‌داند.

گری لینکر در این خصوص اظهار کرد: چلسی شانس بیشتری برای کسب عنوان قهرمانی در فصل بعد لیگ جزیره دارد. این تیم مربی بزرگی را جذب کرده است و با شناختی که از آنتونیو کونته دارم، می‌دانم که می تواند زمینه را برای قهرمانی آبی پوشان فراهم کند.

اسطوره فوتبال انگلیس در ادامه  از عامل اصلی قهرمانی چلسی در فصل بعد سخن به میان آورد و گفت: چلسی با جذب انگولو کانته می تواند در فصل بعد قهرمان شود. آنها خرید بسیار خوبی انجام دادند. با آمدن کانته کیفیت تیمی چلسی بالا رفت. تصور می‌کنم تیم کونته معیارهای لازم برای کسب عنوان قهرمانی را دارد.

انگولو کانته فرانسوی در فصلی که گذشت از بهترین بازیکنان لیگ جزیره بود. او بازی‌های درخشانی را برای لسترسیتی به نمایش گذاشت و یکی از دلایل اصلی قهرمانی این تیم بود. او تنها با پنج میلیون پوند به لسترسیتی پیوست اما چلسی برای جذب این بازیکن فرانسوی 32 میلیون پوند پرداخت کرد.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب