مهلت ثبت‌نام دانشجویان برای استفاده از جایزه‌­های تحصیلی تمدید

مهلت ثبت‌نام دانشجویان متقاضیِ بهره­‌مندی از جایزه­‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 96-1395 در همه مقاطع کارشناسی، کارشناسی­ ارشد و دکتری تا 10 مرداد ماه امسال تمدید شد.

مهلت ثبت‌نام دانشجویان برای استفاده از جایزه‌­های تحصیلی تمدید

مهلت ثبت‌نام دانشجویان متقاضیِ بهره­‌مندی از جایزه­‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 96-1395 در همه مقاطع کارشناسی، کارشناسی­ ارشد و دکتری تا 10 مرداد ماه امسال تمدید شد.

به گزارش ایسنا، تمدید مهلت ثبت‌نام متقاضیان استفاده از جایزه‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان با توجه به درخواست­ تعدادی از دانشگاه­‌های کشور صورت گرفته است.

دانشجویانمتقاضی بهره­‌مندی از جایزه­‌های تحصیلی بنیاد در همه مقاطع (کارشناسی، کارشناسی­ارشد و دکتری) تا تاریخ 10 مرداد لازم است اطلاعات مورد نیاز را در پایگاه اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان (به نشانی http://soraya.bmn.ir) بارگذاری و نسبت به ثبت درخواست استفاده از جایزه تحصیلی اقدام کنند.

بنیادهای نخبگان استانی حداکثر تا تاریخ 15 مرداد، فهرست و اطلاعات اولیه دانشجویان متقاضی را در اختیار دانشگاه‌­های هر استان قرار خواهند داد تا دانشگاه­‌ها پس از راستی­‌آزمایی اطلاعات دانشجویان، فهرست دریافتی را حداکثر تا تاریخ 5 شهریورماه به بنیادهای نخبگان استان متبوع خود عودت دهند.

بنیادهای نخبگان استانی حداکثر تا تاریخ 20 شهریورماه باید فهرست ارزیابی شده را در اختیار بنیاد ملی نخبگان قرار دهند و بنیاد ملی نخبگان نیز فهرست نهایی را همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید به دانشجویان و دانشگاه‌­ها اعلام خواهد کرد.

این مراحل برای دانشجویان نو ورود از تاریخ اول مهرماه 1395 آغاز می‌شود و در تاریخ 10 آبان ماه امسال به پایان می‌رسد.

دانشجویان برای بهره­‌مندی از جایزه­‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان باید در دوره مجاز تحصیلی خود (کارشناسی حداکثر چهار سال، کارشناسی­ ارشد حداکثر دو سال و دکتری تخصصی حداکثر چهار و نیم­‌سال) باشند. علاوه بر این باید بر اساس فعالیت­‌های نخبگانی خود حائز بالاترین امتیاز در قیاس با سایر دانشجویان قرار گیرند.

اطلاعات مربوط به جایزه­‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان از طریق وبگاه بنیاد به نشانی http://www.bmn.ir در دسترس است و بنیادهای نخبگان هر استان نیز آماده پاسخ­‌گویی به دانشگاه­‌ها و دانشجویان هر استان هستند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب