مورینیو: در 10 دقیقه یک استعداد جدید کشف کردم

سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد از پیروزی که تیمش به دست آورده بسیار خوشحال است. او تاکید کرد که در 10 دقیقه یک استعداد جدید را کشف کرده است.

مورینیو: در 10 دقیقه یک استعداد جدید کشف کردم

سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد از پیروزی که تیمش به دست آورده بسیار خوشحال است. او تاکید کرد که در 10 دقیقه یک استعداد جدید را کشف کرده است.

به گزارش ایسنا، منچستریونایتد در نخستین بازی خود با هدایت ژوزه مورینیو در دیداری دوستانه به مصاف ویگان رفت و موفق شد با دو گل به پیروزی برسد تا این مربی پرتغالی شروع خوبی با شیاطین سرخ داشته باشد.


مورینیو که از پیروزی تیمش خوشحال است، بعد از بازی گفت: هرچند این یک دیدار دوستانه به شمار می‌رفت اما پیروزی در آن برای من دلچسب بود. بعد از مدت‌ها خوشحالی فوتبالی به من دست داد. هواداران زیادی به ورزشگاه آمدند و این برای ما دلگرم‌کننده بود.


او ادامه داد: پیش از این گفتم برای موفقیت منچستریونایتد همه تلاش خود را به کار خواهم گرفت و در این موضوع به هیچ وجه شک نکنید. از این پیروزی بسیار خوشحال هستم. نتیجه بازی برایم مهم نیست چراکه این یک دیدار دوستانه بود. آنچه برایم اهمیت داشت این بود که آنچه را در تمرین به بازیکنان یاد داده بودم، در زمین بازی اجرا کردند. بازیکنان از روحیه خوبی برخوردار هستند و خوشحالی را در چهره آنها می دیدم. آنها تنها 10 روز است در کنار هم تمرین می کنند. شک نکنید در آینده بهتر خواهیم شد.


سرمربی پرتغالی منچستریونایتد در پایان سخنان خود به ستایش از اکسل تانزبه، استعداد جدید شیاطین سرخ پرداخت و اضافه کرد: یک بازیکن ممکن است برای اثبات توانایی خود به 90 دقیقه زمان نیاز داشته باشد اما یک بازیکن هم ممکن است در 10 دقیقه ثابت کند بازیکن بزرگ و بااستعدادی است. اکسل برای ثابت کردن خود به 10 دقیقه زمان نیاز داشت. در 10 دقیقه یک استعداد جدید را کشف کردم. اکسل در 10 دقیقه توانایی و نبوغ خود را ثابت کرد. اطمینان دارم شما بهتر از من اکسل را می شناسید چراکه مدت‌ها است درباره او می نویسد. در آینده درباره این بازیکن بیشتر خواهیم شنید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب