انتشار کارت شرکت در آزمون عملی ارشد از 4 مرداد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارت شرکت در آزمون عملی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته از 4 مردادماه خبر داد.

انتشار کارت شرکت در آزمون عملی ارشد از 4 مرداد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارت شرکت در آزمون عملی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته از 4 مردادماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: آزمون عملی برای کدرشته‌های امتحانی 1350، 1351، 1352، 1357، 1358، 1362 و 1364 آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه (6 ، 7 و 8 مردادماه) برگزار می‌گردد.

وی افزود: آن دسته از داوطلبانی که در کدرشته امتحانی مذکور یا کدرشته‌های امتحانی مذکور مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی در موعد مقرر اقدام کرده‌اند، ضرورت دارد برای دریافت پرینت برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه 4 مردادماه به سایت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه گفت: همچنین داوطلبان ضرورت دارد برای رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون با توجه به تاریخ برگزاری آزمون هر یک از کدرشته‌های امتحانی مذکور از سه‌شنبه 5 مردادماه در صورت نیاز به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص به آدرس: تهران- خیابان آزادی- بین خیابان‌های آذربایجان و خوش- نبش کوچه کامیاران- دانشگاه سوره مراجعه کنند

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب