دو راهکار ارزشمند تابستانی (2)

والدین، دانش‌آموزان و معلمان، همگی در فکر گذراندن یک تعطیلات تابستانی عالی هستند.

والدین، دانش‌آموزان و معلمان، همگی در فکر گذراندن یک تعطیلات تابستانی عالی هستند. اصولاً تابستان فرصت انجام کارهای گوناگونی را در اختیار ما می‌گذارد. فرصتی برای رفع خستگی یا مسافرت‌های پی‌درپی و طولانی یا کارهای عقب‌مانده‌ی ماه‌های دیگر سال؛ اما برای گروه هوشمندی از افراد جامعه، تابستان همیشه فرصت بهتر شدن است. حالا ما و فرزندانمان می‌خواهیم که در آستانه‌ی این فصل گرم سال جزء همین گروه باشیم. راهکار‌های زیر می‌تواند نقش مؤثری در پشت سر گذاشتنِ عالی تعطیلات در تابستان امسال داشته باشد.

گنجینه‌ی مطالعاتی متنوع:

تابستان امسال را با اضافه کردن چند کتاب مفید به برنامه‌ی مطالعاتی فرزندتان متمایز کنید. در انتخاب این کتاب‌ها از شناخت علاقه‌مندی‌های فرزندتان استفاده کنید و در کنار آن، مهارت‌هایی را که ارتقا دادن آن‌ها در اولویت هستند در نظر داشته باشید. یک گنجینه‌ی مطالعاتی قوی که هم کتاب‌های علمی و تخیلی و هم داستانی و کمیک و تاریخی را در برگیرد، شاید بزرگ‌ترین دستاوردی باشد که می‌توانیم در تابستان امسال برای فرزندان پرشورمان داشته باشیم. تابستان فرصت آشتی با مطالعه‌ی غیر درسی است و این رفتار ارزشمند می‌تواند در طول سال نیز با نظارت اولیا به بهترین نحو ادامه یابد.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب