دو راهکار ارزشمند تابستانی (1)

والدین، دانش‌آموزان و معلمان، همگی در فکر گذراندن یک تعطیلات تابستانی عالی هستند.

دو راهکار ارزشمند تابستانی (1)

والدین، دانش‌آموزان و معلمان، همگی در فکر گذراندن یک تعطیلات تابستانی عالی هستند. اصولاً تابستان فرصت انجام کارهای گوناگونی را در اختیار ما می‌گذارد. فرصتی برای رفع خستگی یا مسافرت‌های پی‌درپی و طولانی یا کارهای عقب‌مانده‌ی ماه‌های دیگر سال؛ اما برای گروه هوشمندی از افراد جامعه، تابستان همیشه فرصت بهتر شدن است. حالا ما و فرزندانمان می‌خواهیم که در آستانه‌ی این فصل گرم سال جزء همین گروه باشیم. راهکار‌های زیر می‌تواند نقش مؤثری در پشت سر گذاشتنِ عالی تعطیلات در تابستان امسال داشته باشد.

خلاصه‌برداری خلاقانه:

خلاصه‌برداری‌های سال تحصیلی فرزندتان را هنوز در اطراف او پیدا می‌کنید یا با اتمام امتحانات همه‌ی آن‌ها به بایگانی سپرده شده است؟ خلاصه‌برداری‌ها هنوز کاربرد مؤثر خود را از دست نداده‌اند و هرازگاهی مرور آن‌ها می‌تواند کودکان را در شرایط ذهنی یادگیری‌های سال قرار دهد و این یک راهکار ارزشمند است. اگر در طول سال تحصیلی اقدام به خلاصه‌برداری نکرده بود، فرصت را از دست ندهید. از همین تابستان برای آموزش چگونگی خلاصه‌برداری به فرزندتان استفاده کنید. این تکنیک، سال تحصیلی آینده‌ی او را متحول خواهد کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب