تابستان و مهارت‌های تابستانی (1)

تابستان و روزهای گرم و پرنشاطش از راه می‌رسد. دانش‌آموزان به تعطیلی مدارس و استراحت سه‌ماهه فکر می‌کنند و والدین نیز در تدارک بهترین شرایط برای غنی‌سازی اوقات فراغت هستند.

تابستان و روزهای گرم و پرنشاطش از راه می‌رسد. دانش‌آموزان به تعطیلی مدارس و استراحت سه‌ماهه فکر می‌کنند و والدین نیز در تدارک بهترین شرایط برای غنی‌سازی اوقات فراغت هستند. تابستان فصل زیبای تفریح و تلاش و پیشرفت است؛ پیشرفتی که از تقویت مهارت‌ها می‌آید و به آماده‌سازیِ کامل برای سال تحصیلی آینده در پاییز می‌رسد.

حالا با روزهای تعطیلی چندماهه‌ی مدارس مواجه خواهیم بود و این بهترین زمان برای ترسیم چند هدف مهم تابستانی برای اعضای خانواده است. دانش‌آموزان باید در کنار تفریح و بازی و ورزش‌های تابستانی چند تصمیم مهم برای بهتر کردن شرایط درسی در این فصل بگیرند. بازی و سرگرمی هم می‌تواند ابزاری برای تقویت مهارت باشد. دانش‌آموزان، بسیار متمایل هستند تا در کنار دوستان خود لحظات شاد و مفرحی تجربه کنند. این لحظات شاد، فرصت بسیار ارزشمندی برای رسیدن به اهداف آموزشی است.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب