رتبه‌های یک‌رقمی می‌گویند چرا هنرستان؟ (8)

نگاهی به معدل آن‌ها در سال اول دبیرستان و در زمان انتخاب رشته‌ی تحصیلی نشان می‌دهد که انتخاب آن‌ها انتخابی آگاهانه و به قول خودشان هوشمندانه بوده است.

به سراغ 12 رتبه‌ی یک کنکور هنرستان در سال 1394 رفتیم. آن‌ها یک ویژگی مشترک داشتند که در آزمون‌های برنامه‌ای کانون شرکت می‌کردند. از آن‌ها پرسیدیم که چرا هنرستان را برای ادامه‌ی تحصیل انتخاب کردند. نگاهی به معدل آن‌ها در سال اول دبیرستان و در زمان انتخاب رشته‌ی تحصیلی نشان می‌دهد که انتخاب آن‌ها انتخابی آگاهانه و به قول خودشان هوشمندانه بوده است. 


مریم محمدعلی، رتبه‌ی 1 حسابداری از تهران

من 5 سال بود که از درس و مدرسه فاصله گرفته بودم تا این‌که بعد از ازدواج مشغول به کار شدم. محیط کار باعث شد اهمیت تحصیل را بیش‌تر درک کنم و به فکر ادامه‌ی تحصیل افتادم. من سه سال دبیرستان را به صورت غیر حضوری درس خواندم و فقط برای امتحان دادن به مدرسه می‌رفتم. قبل از دیپلم، رشته‌ی حسابداری را انتخاب کرده بودم؛ چون درس و کار را در کنار هم می‌خواستم. در همین دوران بود که یک‌سری از کتاب‌های کانون به محل کار ما اهدا شد و من آن‌جا بود که با کانون آشنا شدم و به تشویق همسرم در آزمون‌ها شرکت کردم. من در حین درس خواندن به صورت تمام‌وقت کار هم می‌کردم. برنامه‌ی راهبردی و کتاب‌های کانون راهنمای خوبی برای برنامه‌ریزی بود و عامل مهمی برای موفقیت من بود.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب