رتبه‌های یک‌رقمی می‌گویند چرا هنرستان؟ (7)

نگاهی به معدل آن‌ها در سال اول دبیرستان و در زمان انتخاب رشته‌ی تحصیلی نشان می‌دهد که انتخاب آن‌ها انتخابی آگاهانه و به قول خودشان هوشمندانه بوده است.

رتبه‌های یک‌رقمی می‌گویند چرا هنرستان؟ (7)

به سراغ 12 رتبه‌ی یک کنکور هنرستان در سال 1394 رفتیم. آن‌ها یک ویژگی مشترک داشتند که در آزمون‌های برنامه‌ای کانون شرکت می‌کردند. از آن‌ها پرسیدیم که چرا هنرستان را برای ادامه‌ی تحصیل انتخاب کردند. نگاهی به معدل آن‌ها در سال اول دبیرستان و در زمان انتخاب رشته‌ی تحصیلی نشان می‌دهد که انتخاب آن‌ها انتخابی آگاهانه و به قول خودشان هوشمندانه بوده است. 


فاطمه مقدس، رتبه‌ی 1 نقاشی از مشهد

معدل من در سال اول دبیرستان 16:50 شد. وقتی وارد هنرستان شدم به دلیل علاقه‌ای که به رشته‌ام داشتم خیلی پیشرفت کردم و معدلم بالای 19 شد. خانواده‌ام اصرار داشتند که حتماً هنرستان را انتخاب کنم و خودم هم خیلی علاقه داشتم. یکی از مزایای هنرستان این است که سال چهارم ندارد و زودتر می‌توان وارد دانشگاه شد. من حتی با دیپلم هنرستان توانستم در زمینه‌ی رشته‌ام مشغول به کار شوم. من نقاشی دیواری می‌کنم و به کودکان نیز آموزش نقاشی می‌دهم. حتی می‌توانم در زمینه‌ی طراحی روی پارچه هم کار کنم.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب