رتبه‌های یک‌رقمی می‌گویند چرا هنرستان؟ (6)

نگاهی به معدل آن‌ها در سال اول دبیرستان و در زمان انتخاب رشته‌ی تحصیلی نشان می‌دهد که انتخاب آن‌ها انتخابی آگاهانه و به قول خودشان هوشمندانه بوده است.

رتبه‌های یک‌رقمی می‌گویند چرا هنرستان؟ (6)

به سراغ 12 رتبه‌ی یک کنکور هنرستان در سال 1394 رفتیم. آن‌ها یک ویژگی مشترک داشتند که در آزمون‌های برنامه‌ای کانون شرکت می‌کردند. از آن‌ها پرسیدیم که چرا هنرستان را برای ادامه‌ی تحصیل انتخاب کردند. نگاهی به معدل آن‌ها در سال اول دبیرستان و در زمان انتخاب رشته‌ی تحصیلی نشان می‌دهد که انتخاب آن‌ها انتخابی آگاهانه و به قول خودشان هوشمندانه بوده است. 


عماد ایزدی، رتبه‌ی 1 نقشه‌برداری از شهرضا

شغل پدر من کشاورزی است و پدرم از کودکی کار کردن را به من آموخت. سال اول دبیرستان به مدرسه‌ی شاهد که بهترین مدرسه در شهرضا بود رفتم. معدلم 19:56 شد. همه به من گفتند رشته‌ی ریاضی را انتخاب کنم. پدر و مادرم تصمیم را بر عهده‌ی خودم گذاشتند. من هنرستان را انتخاب کردم اما به دلایلی معدلم 14 شد. من هفته‌ای سه‌ بار به بازار می‌رفتم و کار می‌کردم و حتی جمعه‌های آزمون هم بعد از آزمون به بازار می‌رفتم و تا شب کار می‌کردم. سال سوم تصمیم جدی گرفتم که درس بخوانم. یکی از اقوام پیشنهاد داد که در آزمون‌های کانون شرکت کنم. معدلم در سال سوم 18:82 شد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
همایش جمع بندی زیست شناسی بخش دوم زیست گیاهی سوم
چهارم تجربی     دبیر : سجاد عبیری