رتبه‌های یک‌رقمی می‌گویند چرا هنرستان؟ (6)

نگاهی به معدل آن‌ها در سال اول دبیرستان و در زمان انتخاب رشته‌ی تحصیلی نشان می‌دهد که انتخاب آن‌ها انتخابی آگاهانه و به قول خودشان هوشمندانه بوده است.

رتبه‌های یک‌رقمی می‌گویند چرا هنرستان؟ (6)

به سراغ 12 رتبه‌ی یک کنکور هنرستان در سال 1394 رفتیم. آن‌ها یک ویژگی مشترک داشتند که در آزمون‌های برنامه‌ای کانون شرکت می‌کردند. از آن‌ها پرسیدیم که چرا هنرستان را برای ادامه‌ی تحصیل انتخاب کردند. نگاهی به معدل آن‌ها در سال اول دبیرستان و در زمان انتخاب رشته‌ی تحصیلی نشان می‌دهد که انتخاب آن‌ها انتخابی آگاهانه و به قول خودشان هوشمندانه بوده است. 


عماد ایزدی، رتبه‌ی 1 نقشه‌برداری از شهرضا

شغل پدر من کشاورزی است و پدرم از کودکی کار کردن را به من آموخت. سال اول دبیرستان به مدرسه‌ی شاهد که بهترین مدرسه در شهرضا بود رفتم. معدلم 19:56 شد. همه به من گفتند رشته‌ی ریاضی را انتخاب کنم. پدر و مادرم تصمیم را بر عهده‌ی خودم گذاشتند. من هنرستان را انتخاب کردم اما به دلایلی معدلم 14 شد. من هفته‌ای سه‌ بار به بازار می‌رفتم و کار می‌کردم و حتی جمعه‌های آزمون هم بعد از آزمون به بازار می‌رفتم و تا شب کار می‌کردم. سال سوم تصمیم جدی گرفتم که درس بخوانم. یکی از اقوام پیشنهاد داد که در آزمون‌های کانون شرکت کنم. معدلم در سال سوم 18:82 شد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
سفر به اعماق زمین از علوم تجربی ششم دبستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( ششم دبستان)
دبیر : زینب عمادیان