رتبه‌های یک‌رقمی می‌گویند چرا هنرستان؟ (3)

نگاهی به معدل آن‌ها در سال اول دبیرستان و در زمان انتخاب رشته‌ی تحصیلی نشان می‌دهد که انتخاب آن‌ها انتخابی آگاهانه و به قول خودشان هوشمندانه بوده است.

رتبه‌های یک‌رقمی می‌گویند چرا هنرستان؟ (3)

به سراغ 12 رتبه‌ی یک کنکور هنرستان در سال 1394 رفتیم. آن‌ها یک ویژگی مشترک داشتند که در آزمون‌های برنامه‌ای کانون شرکت می‌کردند. از آن‌ها پرسیدیم که چرا هنرستان را برای ادامه‌ی تحصیل انتخاب کردند. نگاهی به معدل آن‌ها در سال اول دبیرستان و در زمان انتخاب رشته‌ی تحصیلی نشان می‌دهد که انتخاب آن‌ها انتخابی آگاهانه و به قول خودشان هوشمندانه بوده است. 


محمد فاضلی، رتبه‌ی 1 تأسیسات از مازندران

شغل پدرم تأسیساتی بود و من از پنجم دبستان همراه پدرم سر کار می‌رفتم و تا حدودی با این کار آشنایی داشتم و به‌مرور به آن علاقه‌مند شدم. معدلم در سال اول دبیرستان بالای 19 شد و پیشنهاد کردند که رشته‌ی ریاضی را انتخاب کنم. چون به رشته‌ی تأسیسات علاقه داشتم تصمیم گرفتم به هنرستان بروم. در سال دوم و سوم معدلم بالای 19 بود. مهرماه سال 93 که عضو کانون شدم سطح علمی‌ام خیلی بالا آمد و در آزمون پیشرفت تحصیلی رتبه‌ی اول کشور شدم. من علاوه بر درس خواندن کار می‌کردم و درآمد هم داشتم.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب