محققان جهاددانشگاهی موفق به ساخت دستگاه دیتالاگر شدند

سرپرست معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی هرمزگان گفت: دستگاه دیتالاگر برای اندازه‌گیری آنلاین دما و رطوبت طراحی، ساخته و به بهره‌برداری رسید.

محققان جهاددانشگاهی موفق به ساخت دستگاه دیتالاگر شدند

حمید یاسی پور طهرانی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، با اعلام این خبر گفت: یکی از شاخص‌ترین فعالیت‌های بخش پژوهشی جهاددانشگاهی استان هرمزگان ساخت دستگاه آبساز جهت استحصال آب از رطوبت هوا است که این تکنولوژی کاملا بومی بوده و نمونه‌های خارجی خود مصرف برق کمتری دارد و در عین حال از نظر تولید آب با نمونه‌های خارجی  برابری می‌کند.

وی ادامه داد: جهت شبیه سازی و بهینه سازی دستگاه آبساز، دستگاه دیتالاگر برای آنلاین رطوبت و دما در بخش های مختلف دستگاه طراحی شد و پس از شبیه سازی و ساخت دستگاه بر روی نمونه تحقیقاتی آبساز جهاد دانشگاهی هرمزگان با موفقیت نصب و راه اندازی شد.

سرپرست معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی هرمزگان تصریح کرد: دستگاه دیتالاگر در هر 30 ثانیه وضعیت دما و رطوبت را در بخش های مختلف آبساز اندازه گیری و ذخیره سازی می‌کند.

یاسی پور تصریح کرد: جهاد دانشگاهی هرمزگان با اتکای متخصصان خود در مرکز خدمات تخصصی مدیریت و توسعه پایدار منابع آب و انرژی قابلیت محاسبه، طراحی و ساخت این نوع دستگاه‌ها را جهت رفع نیاز صنایع مختلف استان و کشور دارا می‌باشد و آمادگی خود را برای هرگونه همکاری در این بخش اعلام می‌کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب