گام‌های اولِ تابستانِ موفق (2)

اولین و مهم‌ترین گام برنامه‌ریزی انتخاب منابع است. اولین گام از پروژه‌های چندگانه‌ی برنامه‌ی راهبردی هم پروژه‌ی تابستان است.

گام‌های اولِ تابستانِ موفق (2)

اولین و مهم‌ترین گام برنامه‌ریزی انتخاب منابع است. اولین گام از پروژه‌های ‌چندگانه‌ی برنامه‌ی راهبردی هم پروژه‌ی تابستان است. حالا که گام‌های ‌اول سالِ پرتلاش ما با هم همگرا شده وقت گرفتن بهترین تصمیم‌هاست.

آزمون‌های ‌تابستان دو بخش بسیار مهم دارند. نگاه به گذشته و تکمیل یادگیری مطالب سال تحصیلی پشت سر گذاشته‌شده و نگاه به آینده یا پیش‌خوانی هدفمندِ مطالب سال تحصیلیِ پیش رو که مهم‌ترین هدف ما یعنی افزایش کیفیت یادگیری مطالب در طول سال است. با در نظر گرفتن این منطقِ مطالعاتی در هر دو بخش باید به دقت منابع دوره‌ی تابستان را انتخاب کنیم.

نگاه به آینده و حرکت مستقیم شما برای یادگیری بهتر مطالب در طول سال تحصیلی آینده، بخش اصلی برنامه‌ی راهبردی تابستان را تشکیل می‌دهد. انتخاب منابع در این بخش نیز باید با برنامه‌ریزی مناسب همراه باشد. بهترین شرایط انتخاب درس‌های ‌نگاه به آینده، متناسب بودن این درس‌ها با کلاس‌های ‌تابستانی و آموزشگاهی است تا در کنار یادگیری پیوسته‌ی درس‌ها، آن‌ها را در آزمون‌های ‌تابستان بازیابی کنید. پوششی بودن آزمون‌های ‌تابستان نیز به دست‌یابی به این هدف کمک می‌کند.

کتاب‌های ‌تابستان و DVD‌های ‌آموزش مفهومی پیشنهاد‌های ‌ویژه‌ی بخش نگاه به آینده هستند. اگر درس‌های ‌نگاه به آینده‌ی شما از بین درس‌هایی انتخاب شده‌‌اند که در دوره‌ی تابستان در کلاس درسی آن‌ها شرکت نمی‌کنید، به کمک این دو ابزار محیط آموزشی بسیار مناسبی را برای یادگیری هر چه بهتر این درس‌ها فراهم خواهید کرد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
نسبت ، تناسب و درصد از ریاضی پنجم دبستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( پنجم دبستان)
دبیر : مجتبی پورجعفری