همین امروز! فردا برای خواندن دیر است

تابستان فصلی است از جنس موفقیت تنها برای کسانی که می‌خواهند موفقیت را تجربه کنند و سه ماه متفاوت و عجیب است برای کسانی که می‌خواهند موفق باشند نه این‌که فقط در این مسیر باشند.

تابستان فصلی است از جنس موفقیت تنها برای کسانی که می‌خواهند موفقیت را تجربه کنند و سه ماه متفاوت و عجیب است برای کسانی که می‌خواهند موفق باشند نه این‌که فقط در این مسیر باشند.

امروز تا حدودی از وضعیت علمی و آموزشی خودتان آگاه هستید؛ زیرا چند کارنامه‌ی خاص و کلیدی دارید. کارنامه‌ی امتحانات پایان سال، کارنامه‌ی پروژه‌ای، کارنامه‌ی بازیابی،کارنامه‌ی پنج درس آزمون‌های سال قبل کانون، کارنامه‌ی آزمون تعیین سطح و مهم‌تر شناختی که خودتان از وضعیت علمی و آموزشی خودتان دارید.

امروز کمی به سالی که گذشت نگاه کنید. به صفحه‌ی شخصی‌تان در سایت کانون مراجعه کنید و با پدر و مادر به عنوان بهترین مشاور و با پشتیبان و مدیر آموزشی‌تان در کانون مشاوره کنید و نقاط قوت پایدار، نقاط قوت و نقاط ضعف کارتان را در سالی که گذشت مشخص کنید. در این فرصت طلایی که رقبای شما از درس غافل شده‌اند و در خواب رؤیاهای شیرین خود غرق شده‌اند، سبقت بگیرید و با رؤیاهای آن‌ها برای خودتان خاطره بسازید و به هدف‌های بزرگ و بزرگ‌تر بیندیشید؛ زیرا شما از امروز ذهنی روشن و شفاف خواهید داشت و به‌خوبی می‌دانید که از تک تک ثانیه‌های این فصل مهم و سرنوشت‌ساز چگونه بهره بگیرید تا اثربخشی و کارایی‌تان نسبت به رقبای‌تان بیش‌تر و بیش‌تر شود و یکی پس از دیگری هدف‌های کوچکتان را پشت سر بگذارید و به موفقیت‌های بزرگ دست یابید.

شما می‌توانید از امروز جزء برترها باشید فقط اگر بتوانید فعل توانستن را در ذهن خود پرورش دهید و فعل نمی‌توانم را از دایره‌ی واژگان خود حذف کنید. در این مسیر سبز سخت گام بردارید و همه‌ی پل‌های پشت سرتان را آتش بزنید و راهی جز پیروزی برای خود نداشته باشید. قطعاً موفق خواهید شد فقط اگر از امروز و همین لحظه دست به کار شوید و با اراده‌ای پولادین و روحیه‌ای خستگی‌ناپذیر و با گام‌هایی استوار در این مسیر سبز، گام بردارید. شک نکنید که موفق خواهید شد و سکوی موفقیت شما را می‌خواند فقط خودتان را باور داشته باشید و از امروز شروع کنید. همین تابستان و همین امروز بیایید از نقاط قوت‌تان شروع کنید و آن‌ها را به مرحله‌ی تثبیت برسانید و برای درس یا مبحث‌هایی که تا امروز کم‌کاری کرده‌اید و از آن‌ها غافل شده‌اید برنامه‌ای ویژه تنظیم کنید و این برنامه‌ی شخصی را به برنامه‌ی‌ راهبردی سنجاق کنید و تا آخرین لحظه از آن غافل نشوید؛ زیرا مثل یک فانوس دریایی شما را از بیراهه به مسیر اصلی هدایت کرده و شما را به هدفتان نزدیک و نزدیک‌تر می‌کند.

هر آزمون از این برنامه را به مثابه‌ی یک کنکور سراسری در نظر بگیرید و همه‌ی شرایط کنکور را در آن رعایت کنید تا کنکور برای شما، به یک کار عادی و مهم تبدیل شود و بر آن مسلط شوید. در هر مرحله برای مرحله‌ی بعد ایده‌ی کلیدی به دست بیاورید و از آن در آزمون بعد استفاده کنید تا تجربه را چاشنی موفقیت‌تان کنید و با آرامش به مسیرتان ادامه دهید. شک نکنید شما موفق هستید اگر از همین امروز شروع کنید. فردا برای خواندن دیر است.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب