همین امروز! فردا برای خواندن دیر است

تابستان فصلی است از جنس موفقیت تنها برای کسانی که می‌خواهند موفقیت را تجربه کنند و سه ماه متفاوت و عجیب است برای کسانی که می‌خواهند موفق باشند نه این‌که فقط در این مسیر باشند.

همین امروز! فردا برای خواندن دیر است

تابستان فصلی است از جنس موفقیت تنها برای کسانی که می‌خواهند موفقیت را تجربه کنند و سه ماه متفاوت و عجیب است برای کسانی که می‌خواهند موفق باشند نه این‌که فقط در این مسیر باشند.

امروز تا حدودی از وضعیت علمی و آموزشی خودتان آگاه هستید؛ زیرا چند کارنامه‌ی خاص و کلیدی دارید. کارنامه‌ی امتحانات پایان سال، کارنامه‌ی پروژه‌ای، کارنامه‌ی بازیابی،کارنامه‌ی پنج درس آزمون‌های سال قبل کانون، کارنامه‌ی آزمون تعیین سطح و مهم‌تر شناختی که خودتان از وضعیت علمی و آموزشی خودتان دارید.

امروز کمی به سالی که گذشت نگاه کنید. به صفحه‌ی شخصی‌تان در سایت کانون مراجعه کنید و با پدر و مادر به عنوان بهترین مشاور و با پشتیبان و مدیر آموزشی‌تان در کانون مشاوره کنید و نقاط قوت پایدار، نقاط قوت و نقاط ضعف کارتان را در سالی که گذشت مشخص کنید. در این فرصت طلایی که رقبای شما از درس غافل شده‌اند و در خواب رؤیاهای شیرین خود غرق شده‌اند، سبقت بگیرید و با رؤیاهای آن‌ها برای خودتان خاطره بسازید و به هدف‌های بزرگ و بزرگ‌تر بیندیشید؛ زیرا شما از امروز ذهنی روشن و شفاف خواهید داشت و به‌خوبی می‌دانید که از تک تک ثانیه‌های این فصل مهم و سرنوشت‌ساز چگونه بهره بگیرید تا اثربخشی و کارایی‌تان نسبت به رقبای‌تان بیش‌تر و بیش‌تر شود و یکی پس از دیگری هدف‌های کوچکتان را پشت سر بگذارید و به موفقیت‌های بزرگ دست یابید.

شما می‌توانید از امروز جزء برترها باشید فقط اگر بتوانید فعل توانستن را در ذهن خود پرورش دهید و فعل نمی‌توانم را از دایره‌ی واژگان خود حذف کنید. در این مسیر سبز سخت گام بردارید و همه‌ی پل‌های پشت سرتان را آتش بزنید و راهی جز پیروزی برای خود نداشته باشید. قطعاً موفق خواهید شد فقط اگر از امروز و همین لحظه دست به کار شوید و با اراده‌ای پولادین و روحیه‌ای خستگی‌ناپذیر و با گام‌هایی استوار در این مسیر سبز، گام بردارید. شک نکنید که موفق خواهید شد و سکوی موفقیت شما را می‌خواند فقط خودتان را باور داشته باشید و از امروز شروع کنید. همین تابستان و همین امروز بیایید از نقاط قوت‌تان شروع کنید و آن‌ها را به مرحله‌ی تثبیت برسانید و برای درس یا مبحث‌هایی که تا امروز کم‌کاری کرده‌اید و از آن‌ها غافل شده‌اید برنامه‌ای ویژه تنظیم کنید و این برنامه‌ی شخصی را به برنامه‌ی‌ راهبردی سنجاق کنید و تا آخرین لحظه از آن غافل نشوید؛ زیرا مثل یک فانوس دریایی شما را از بیراهه به مسیر اصلی هدایت کرده و شما را به هدفتان نزدیک و نزدیک‌تر می‌کند.

هر آزمون از این برنامه را به مثابه‌ی یک کنکور سراسری در نظر بگیرید و همه‌ی شرایط کنکور را در آن رعایت کنید تا کنکور برای شما، به یک کار عادی و مهم تبدیل شود و بر آن مسلط شوید. در هر مرحله برای مرحله‌ی بعد ایده‌ی کلیدی به دست بیاورید و از آن در آزمون بعد استفاده کنید تا تجربه را چاشنی موفقیت‌تان کنید و با آرامش به مسیرتان ادامه دهید. شک نکنید شما موفق هستید اگر از همین امروز شروع کنید. فردا برای خواندن دیر است.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب