راهزنان وقت را بشناسید

زمان یکی از اصلی‌ترین عوامل برای دانش‌آموزان دبیرستانی به حساب می‌آید و آن‌ها حاضر نیستند از کوچک‌ترین زمان خود به بطالت گذشته و آن را صرف کارهای بیهوده کنند.

راهزنان وقت را بشناسید

زمان یکی از اصلی‌ترین عوامل برای دانش‌آموزان دبیرستانی به حساب می‌آید و آن‌ها حاضر نیستند از کوچک‌ترین زمان خود به بطالت گذشته و آن را صرف کارهای بیهوده کنند؛ زیرا آن‌ها هدفی بالاتر از کارهای معمولی دارند و آن هم چیزی جزء موفقیت در کنکورشان نیست. پس برای ساعت‌های درسی‌شان برنامه‌ریزی می‌کنند و طبق آن پیش می‌روند اما در این میان گاهی شاهد مواردی هستیم که باعث می‌شود زمان آن‌ها دزدیده و از بین برود و تا چشم بر هم می‌گذارند می‌بینند که زمان به پایان رسیده و کار آن‌ها نصفه باقی مانده است.

معمولاً این کارها چیزی جز صحبت‌های کوتاه‌مدت در طول روز، تماشای تلویزیون، مهمانی رفتن و صحبت با تلفن نیست که مسلماً اکثر ما در طول روز با آن‌ها بسیار سروکار داریم اما شناسایی این راهزنان زمان وظیفه‌ی کسی جز خود دانش‌آموز نیست که آن‌ها را تشخیص دهد و از میان بردارد و از زمانش برای مطالعه‌‌ی درست بهترین استفاده را ببرد.

پس عوامل ساده و کوچک ولی مخرب در رسیدن به هدفتان را بشناسید و نگذارید که فرصت‌های طلایی شما را از میان بردارند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب