پانیونیوس یونان رسما خواستار مسعود شجاعی شد

تیم یونانی پانیونیوس خواستار به خدمت گرفتن مسعود شجاعی، هافبک تیم ملی فوتبال ایران شده است و گفته می‌شود ظرف چند روز آینده بازیکن ایرانی معاینات پزشکی را در این باشگاه انجام خواهد داد.

پانیونیوس یونان رسما خواستار مسعود شجاعی شد

تیم یونانی پانیونیوس خواستار به خدمت گرفتن مسعود شجاعی، هافبک تیم ‌ملی فوتبال ایران شده است و گفته می‌شود ظرف چند روز آینده بازیکن ایرانی معاینات پزشکی را در این باشگاه انجام خواهد داد.

به‌ گزارش ‌ایسنا و به نقل از گاتزتای یونان، پانیونیوس یونان که کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی را در اختیار دارد قصد دارد که دومین بازیکن ایرانی خود را جذب کند و این بار به سراغ مسعود شجاعی رفته تا بتواند این بازیکن را به خدمت بگیرد.

به نوشته این سایت، این باشگاه یونانی شانس بسیار بالایی برای جذب شجاعی دارد که قبلا در لالیگای اسپانیا بازی کرده است.

همچنین سایت باشگاه پانیونیوس نیز با تایید پیشنهاد این باشگاه به مسعود شجاعی اعلام کرد: تقریبا همه چیز قطعی شده است و این بازیکن 32 ساله به زودی قرار است برای انجام تست‌های پزشکی و امضای قرارداد وارد یونان شود.

شجاعی پنج فصل برای اوساسونا در لیگ اسپانیا بازی کرد و سپس حضور در لاس پالاماس را تجربه کرد. او فصل قبل برای تیم الغرفه قطر بازی کرد و اکنون بار دیگر در فوتبال اروپا بازی خواهد کرد.

شجاعی در دو جام جهانی 2006 و 2014 سابقه بازی برای تیم ‌ملی فوتبال ایران را دارد و همان طور که روزنامه‌ گاتزتای یونان اشاره کرده است او خریدی بسیار ارزشمند برای این باشگاه خواهد بود.

دو سال پیش باشگاه آ. ا. ک یونان خواستار جذب شجاعی بود که این انتقال صورت نگرفت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب