بیل هوشمندی که تلفن‌تان را هم شارژ می‌کند

شرکت "چنگدو دوجی" در چین از بیل هوشمندی رونمایی کرد که می‌تواند علاوه بر کندن گودال در زمین، چوب بشکند، آتش روشن کند، به عنوان چراغ قوه استفاده شود و حتی تلفن همراه را نیز شارژ کند.

بیل هوشمندی که تلفن‌تان را هم شارژ می‌کند

شرکت "چنگدو دوجی" در چین از بیل هوشمندی رونمایی کرد که می‌تواند علاوه بر کندن گودال در زمین، چوب بشکند، آتش روشن کند، به عنوان چراغ قوه استفاده شود و حتی تلفن همراه را نیز شارژ کند.

به گزارش ایسنا به نقل از گیزمگ، نسخه Z3 بیل هوشمند Shen Ao با طول 1.2 متر دارای یک دسته مادولار و تیغه چندمنظوره است که چندین کاربری را در یک محصول ترکیب کرده است.

شرکت سازنده با هدف افزودن ابزار بیشتر به بیل پایه، دسته را به چند مادول جداگانه متصل به هم تقسیم کرد. این طراحی از مجموعه‌ای از بیلچه‌ها با اندازه و عملکرد متفاوت برخوردار است.

در انتهای دسته این بیل یک چراغ‌قوه قرار دارد که خود یک ابزار چند کاره محسوب می‌شود و پایانه مغناطیسی آن، امکان آویختن این چراغ را در بالای محل کار امکان‌پذیر می‌کند. این بخش مغناطیسی همچنین دارای یک شارژر یو.اس‌.بی اضطراری است که می‌توان تلفن همراه را با باتری 2200 میلی‌آمپر آن شارژ کرد.

بیل هوشمندی که تلفن‌تان را هم شارژ می‌کندبیل هوشمندی که تلفن‌تان را هم شارژ می‌کند

این طراحی چراغ‌قوه همچنین از دیفیوزرهای قرمز و سفید برخوردار است که امکان استفاده از آن را به عنوان فانوس برای موارد اضطراری فراهم می‌کند.

از دیگر قابلیت‌های این فناوری، یک ابزار برش کمربند ایمنی است که می‌توان آن را در جای قطعه مغناطیسی قرار داده و در صورت ضرورت به کار برد.

در بخش دیگر این دسته، یک چاقوی فولادی کربنی با لبه دندانه‌دار و یک دربازکن داخلی قرار دارد. درون این دسته یک میله منیزیومی آتش‌زنه به همراه یک سوت اضطراری قرار گرفته است.

در بخش‌های بالایی این بیل، قطعات افزودنی قرار دارند که طول دسته را بلندتر می‌کنند. یک یخ شکن نیز برای حرکت در میان برف و یخ در بالای این دسته تعبیه شده است.

تیغه فولادی کربنی این بیل تنها برای کندن زمین استفاده نمی‌شود بلکه از لبه دندانه‌درا آن می‌تواند برای بریدن چوب استفاده کرد. همچنین می‌توان آن را به شکل 90 درجه چرخاند و به شکل کج‌بیل استفاده کرد. یک خط کش هم روی این تیغه وجود دارد.

شرکت چنگدو دوجی از چهار سال پیش کار خود را آغاز کرد و از سال 2014 وارد بازارهای آمریکا شد. ابزارهای این شرکت با نام‌های دیگر در بازار وجود دارند و سازندگان قصد دارند آن‌ها را تحت نام تجاری Shen Ao عرضه کنند.

قیمت این بیل هوشمند 234 دلار اعلام شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب