رئال مادرید صدر را از دست داد

رئال مادرید پس از سه سال ، صدرنشینی جدول با ارزش‌ترین باشگاه‌های جهان را از دست داد.

رئال مادرید صدر را از دست داد

 به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان نشریه اقتصادی معتبر فوربز جدول رده‌ بندی با ارزش ترین باشگاه‌ های ورزشی جهان را اعلام کرد که  در تازه ترین رده بندی ، در کمال شگفتی رئال‌مادرید که در سه سال گذشته صدرنشین مطلق این رده بندی بود  به رده دوم سقوط کرده و  نام یک باشگاه راگبی بالاتر از   کهکشانی ها قرار دارد.

در این فهرست ،تیم دالاس کابویز آمریکا با 4 میلیار دلار ارزش در صدر قرارگرفت و پس از این باشگاه،  رئال‌مادرید 3.65 میلیون دلاری و  رقیب دیرینه‌اش، بارسلونا با ارزشی معادل 3.55 در رده های دوم و  سوم ایستاده اند.

در جمع 10 باشگاه ارزشمند جهان، تنها نام یک تیم فوتبال دیگر به چشم می‌خورد که آن تیم منچستریونایتد با ارزش 3.32 میلیارد است.که در جایگاه پنجم قرار دارد.

بایرن مونیخ با ارزش 2.68 میلیارد دلار در رده دوازدهم دیده شد، آرسنال با 2.2 میلیارد دلار در رده بیست و سوم  و منچسترسیتی و چلسی هم به ترتیب در رده های بیست و هشتم  وسی و ششم ، لیورپول چهل و یکم  جای گرفتند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب