مذاکره گریزمان با پاری سن ژرمن

ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید پیش از تمدید قراردادش با این تیم ،با پاری‌‎سن‌ژرمن پای میز مذاکره نشسته بود.

مذاکره گریزمان با پاری سن ژرمنبه گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، آنتوان گریزمان  آقای گل رقابت های یورو 2016 که  سخت  مورد توجه تیم‌های مطرحی از جمله چلسی، منچستریونایتد و پاری‌سن‌ژرمن قرار داشت، در نهایت قرارداد خود را تا سال 2021 با اتلتیکومادرید تمدید کرد.

اریک اولهاتس، مدیربرنامه های  مهاجم 25 ساله اتلتیکو در گفتگو با رادیو «مونت‌کارلو» گفت: گریزمان  قبل از تمدید قرارداد خود، پیشنهادی از سوی الیویه لتانگ، مدیر ورزشی پاری‌سن‌‌ژرمن داشت.

مذاکراتی با لتانگ داشتیم. پاریس به جذب گریزمان علاقمند بود. ما هم به پیشنهاد آنها گوش دادیم، چون پاری‌سن‌ژرمن باشگاهی است که هدف و ابزار دارد.

 البته در نهایت پس از آن مذاکرات و بررسی پیشنهادات تصمیم گرفتیم که گریزمان به کارش در اتلتیکومادرید ادامه دهد.

وی همچنین در واکنش به حضور احتمالی  آنتوان گریزمان در تیم های بزرگی مانند  رئال مادرید و بارسلونا، اظهار داشت: آیا گریزمان باید به باشگاهی برود که احتمال قهرمانی در آن بیشتر است؟ اما بارسلونا و رئال مادرید در خط حمله خود نیاز به مهاجم ندارند.من فکر می کنم اتلتیکو هم می تواند جام هایی به دست آورد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب