مذاکره گریزمان با پاری سن ژرمن

ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید پیش از تمدید قراردادش با این تیم ،با پاری‌‎سن‌ژرمن پای میز مذاکره نشسته بود.به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، آنتوان گریزمان  آقای گل رقابت های یورو 2016 که  سخت  مورد توجه تیم‌های مطرحی از جمله چلسی، منچستریونایتد و پاری‌سن‌ژرمن قرار داشت، در نهایت قرارداد خود را تا سال 2021 با اتلتیکومادرید تمدید کرد.

اریک اولهاتس، مدیربرنامه های  مهاجم 25 ساله اتلتیکو در گفتگو با رادیو «مونت‌کارلو» گفت: گریزمان  قبل از تمدید قرارداد خود، پیشنهادی از سوی الیویه لتانگ، مدیر ورزشی پاری‌سن‌‌ژرمن داشت.

مذاکراتی با لتانگ داشتیم. پاریس به جذب گریزمان علاقمند بود. ما هم به پیشنهاد آنها گوش دادیم، چون پاری‌سن‌ژرمن باشگاهی است که هدف و ابزار دارد.

 البته در نهایت پس از آن مذاکرات و بررسی پیشنهادات تصمیم گرفتیم که گریزمان به کارش در اتلتیکومادرید ادامه دهد.

وی همچنین در واکنش به حضور احتمالی  آنتوان گریزمان در تیم های بزرگی مانند  رئال مادرید و بارسلونا، اظهار داشت: آیا گریزمان باید به باشگاهی برود که احتمال قهرمانی در آن بیشتر است؟ اما بارسلونا و رئال مادرید در خط حمله خود نیاز به مهاجم ندارند.من فکر می کنم اتلتیکو هم می تواند جام هایی به دست آورد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب