خودروی مینی مفهومی در راه است

یک شرکت اروپایی خودروی مفهومی را تولید کرده که می‌تواند در معابر باریک شهری از آن استفاده کرد.

خودروی مینی مفهومی در راه است

به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت خودرو سازی بی ام و، اعلام کرد خودروی مینی مفهمومی را با نام MiniVision Next ۱۰۰ تولید کرده که برای استفاده در مناطق شهری طراحی شده است.

این خودرو مفهومی ترکیبی از فناوری های پیشرفته است. طراحی MiniVision Next ۱۰۰ به گونه ای است که بتواند در معابر بسیار باریک شهری نیز حرکت کند.

از ویژگی منحصر به فرد این خودوری مینی مفهومی، قابلیت گرفتن برنامه از کاربر خود است تا به صورت خودکار در طول هفته او را به مکان های مورد نیاز کاربر برساند.  

از توانایی دیگر MiniVision Next ۱۰۰ این است که می تواند همچون یک تاکسی خودکار عمل کند و شبیه به یک خودران اقدام به جابجایی مسافران کند.

در ساخت قسمت های مختلف این اتومبیل از پلاستیک بازیافت شده و آلومنیوم استفاده شده است. در MiniVision Next ۱۰۰ سامانه ای از رنگ وجود دارد که کاربر می تواند محیط داخل خودرو را با توجه به سلیقه و روحیه خود نور افشانی کند.  در داخل MiniVision Next ۱۰۰ رایانه ای تعبیه شده که می تواند تصاویر اجسام خارجی را نزدیک تر به کاربر نشان دهد. این خودرو مفهومی می تواند در دو حالت خودران و کنترل شده توسط کاربر حرکت کند ضمن اینکه لاین مناسب برای رانندگی و سرعت مناسب را به کاربر خود پیشنهاد کند.


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب