خودروی مینی مفهومی در راه است

یک شرکت اروپایی خودروی مفهومی را تولید کرده که می‌تواند در معابر باریک شهری از آن استفاده کرد.

خودروی مینی مفهومی در راه است

به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت خودرو سازی بی ام و، اعلام کرد خودروی مینی مفهمومی را با نام MiniVision Next ۱۰۰ تولید کرده که برای استفاده در مناطق شهری طراحی شده است.

این خودرو مفهومی ترکیبی از فناوری های پیشرفته است. طراحی MiniVision Next ۱۰۰ به گونه ای است که بتواند در معابر بسیار باریک شهری نیز حرکت کند.

از ویژگی منحصر به فرد این خودوری مینی مفهومی، قابلیت گرفتن برنامه از کاربر خود است تا به صورت خودکار در طول هفته او را به مکان های مورد نیاز کاربر برساند.  

از توانایی دیگر MiniVision Next ۱۰۰ این است که می تواند همچون یک تاکسی خودکار عمل کند و شبیه به یک خودران اقدام به جابجایی مسافران کند.

در ساخت قسمت های مختلف این اتومبیل از پلاستیک بازیافت شده و آلومنیوم استفاده شده است. در MiniVision Next ۱۰۰ سامانه ای از رنگ وجود دارد که کاربر می تواند محیط داخل خودرو را با توجه به سلیقه و روحیه خود نور افشانی کند.  در داخل MiniVision Next ۱۰۰ رایانه ای تعبیه شده که می تواند تصاویر اجسام خارجی را نزدیک تر به کاربر نشان دهد. این خودرو مفهومی می تواند در دو حالت خودران و کنترل شده توسط کاربر حرکت کند ضمن اینکه لاین مناسب برای رانندگی و سرعت مناسب را به کاربر خود پیشنهاد کند.


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب