تیونینگ متفاوت برای ساخت سریعترین خودروی جهان

یک شرکت متخصص در زمینه تیونینگ خودرو، محصول جدید سرشناس‌ترین خودروساز آلمانی را به سریع‌ترین خودروی ۴ سرنشین جهان تبدیل کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت براباس (Brabus) به عنوان یکی از سرشناس ترین مراکز تیونیگ خودرو در دنیا به شمار می آید که در زمینه تیونیگ خودرو و ارایه خدمات پس از فروش ویژه محصولات شرکتهای سرشناسی نظیر مرسدس بنز، اسمارت و میباخ فعالیت دارد و حالا با تیونیگ دیدنی Mercedes S۶۳ AMG آن را به شاهکاری متفاوت در دنیای خودروسازی تبدیل کرده است.

توانمندسازی صورت گرفته در قسمت موتوری این خودرو موجب شده تا صفر تا ۱۰۰ را در کمتر از ۴ ثانیه طی کند.

قدرتمندسازی این خودرو دقیقا از زیر کاپوت آن آغاز شده است. مهندسان براباس گنجایش موتور توربو دوقلوی هشت سیلندر این خودرو را از ۵۴۶۱ به ۵۹۱۲ سی سی ارتقا داده اند.

ساختار موتوری این خودرو به گونه ای تقویت و دستکاری شده که هوای بیشتری به موتور آن می رسد و در نتیجه خنک سازی آن نیز راحت تر صورت می گیرد. همچنین در این خودرو از دو فیلتر هوای جدید استفاده شده است.

اما اوج نتیجه هنرنمایی مهندسان براباس در این پروژه را باید در سرعت خیره کننده آن جستجو کرد جایی که صفر تا ۱۰۰ را تنها در ۳.۵ ثانیه طی می کند.

Mercedes S۶۳ AMG تیونینگ شده تا ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت حداکثر سرعت دارد.

براباس هنوز قیمت نسخه تیونینگ شده Mercedes S۶۳ AMG را اعلام نکرده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب