این ماشین پدالی 12 پا را ببینید

یک ماشین پدالی 12 پا برای اولین بار توسط یک هنرمند هلندی طراحی شد.

این ماشین پدالی 12 پا را ببینید

به گزارش ایسنا و به نقل از دیسکاوری، ماشین پدالی Beest توسط تئو جانسن، هنرمند هلندی طراحی و ساخته شده است. طول این ماشین حدود 2.5 متر است و با استفاده از  مجموعه 12 پا و مکانیسم پیچیده حرکتی به طور کاملا نرم و پیوسته حرکت می‌کند.

آدام سَوج، مجری سابق برنامه تلویزیونی پربیننده "افسانه‌زدایان" برای اولین بار ماشین پدالی با 12 پا را آزمایش کرد.

سَوج در مورد ویژگی‌های ماشین پدالی عنوان کرد: حرکات زیبا و پیوسته مجموعه 12 پا دوچرخه پدالی حاکی از ذهن خلاق و تفکر هوشمندانه سازنده این وسیله است.

وی افزود: با روی‌کار آمدن ربات‌های مجهز به چرخ هیچ‌وقت مزایای سیستم حرکتی با بازوهای محرک فراموش نخواهد شد، چرا که سیستم‌های مبتنی بر چرخ محدودیت‌های حرکتی و تعادلی دارند، اما با استفاده از سیستم‌های رباتیک بر اساس پا و بازوهای رباتیک مشکلات حرکتی ربات‌ها در شرایط نامسطح زمین برطرف می‌شود.

سازنده دوچرخه دوازده پا عنوان کرد: ساخت این دوچرخه تنها در سه روز انجام شده و جنس سازه اصلی آن از لوله‌های سبک‌ وزن تفلون است. برای درک بهتر عملکرد هماهنگ مجموعه 12 پا، در انتهای هر پا یک کفش ورزشی قرار داده شد تا بینندگان پیچیدگی حرکات این وسیله را بهتر درک کنند


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
درس 6 تا 8 از فارسی پنجم دبستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( پنجم دبستان)
دبیر : الهام رضایی