هواپیمای خورشیدی در سرزمین اهرام

هواپیمای خورشیدی Solar Impulse ۲ ساعاتی پیش سفر ۴۸ ساعته و ۵۱ دقیقه خود از فرودگاه سویل در اسپانیا را تا فرودگاه بین المللی قاهره به پایان رساند. این هواپیما در ساعت ۵ و ۴۱ دقیقه به وقت گرینویچ بر روی

هواپیمای خورشیدی در سرزمین اهرام

هواپیمای خورشیدی Solar Impulse ۲ ساعاتی پیش سفر ۴۸ ساعته و ۵۱ دقیقه خود از فرودگاه سویل در اسپانیا را تا فرودگاه بین المللی قاهره به پایان رساند. این هواپیما در ساعت ۵ و ۴۱ دقیقه به وقت گرینویچ بر روی باند فرودگاه به زمین نشست.

در این بخش از سفر آندره بورشبرگ هدایت این هواپیمای تک نفره را بر عهده داشت. او در این سفر از روی تونس، الجزایر، مالت، ایتالیا و یونان عبور کرد تا وارد سرزمین اهرام شود. هواپیما در این بخش از سفر ۳ هزار و ۷۶ کیلومتر مسافت را طی کرد.

حالا همه چشم به برتنارد پیکارد و هفدهمین بخش و البته قسمت پایانی سفر هواپیمای خورشیدی Solar Impulse ۲ به دور زمین دوخته اند. او هواپیما را در سفر از قاهره به ابوظبی هدایت خواهد کرد.

درصورتیکه Solar Impulse ۲ بخش پایانی سفر را هم با موفقیت به سرانجام برساند، نخستین هواپیمای خورشیدی در تاریخ لقب می گیرد که به دور دنیا سفر کرده است. این سفر در مارس سال ۲۰۱۵ آغاز شد.

هنوز اعلام نشده که بخش پایانی این سفر چه زمانی آغاز خواهد شد زیرا این مسأله به شرایط آب و هوایی منطقه بستگی دارد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب