سیچلو: ایران ظرفیت حضور در نیمه نهایی المپیک را دارد

دستیار اول سرمربی تیم ملی والیبال گفت: با توجه به شرایط موجود می‌توانم بگویم تیم ملی ایران ظرفیت حضور در نیمه نهایی المپیک را دارد.

دستیار اول سرمربی تیم ملی والیبال گفت: با توجه به شرایط موجود می‌توانم بگویم تیم ملی ایران ظرفیت حضور در نیمه نهایی المپیک را دارد.

خوآن سیچلو در گفت‌وگو با ایسنا درباره شرایط تیم ملی والیبال گفت: بعد از چند روز استراحت تیم دوباره فعالیت خودش را آغاز کرده است اما اینکه دوباره موتور تیم را روشن کنیم و بازیکنان سرحال بیایند، کار سختی است. من مطمئن هستم در این مدت بازیکنان از شرایط فعلی بهتر می‌شوند و تا المپیک به فرم ایده‌آل خود می رسند.

سیچلو درباره مدت زمان باقیمانده تا المپیک گفت: یکسری از جزئیات تیم و بازیکنان باید بهتر شود تا در نهایت ایران بتواند با بهترین شرایط خود به مهم‌ترین بازی تاریخ خود برود.

او در پایان درباره شانس ایران برای قرار گرفتن روی سکو المپیک گفت: تیم ملی ایران در حال حاضر ظرفیت حضور در نیمه نهایی را دارد. از نظر من همان قدر که ما شانس داریم تا مرحله نیمه نهایی بالا بیایم به همان میزان هم ممکن است در مرحله گروهی حذف شویم.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب