هفته‌ی آخر، روز آخر و روز کنکور با رتبه‌ی 1 تجربی منطقه‌ی 3

صبح به اتفاق دوستانم به محل حوزه رفتیم. کمی دیر رسیدیم اما مشکلی پیش نیامد. عمومی‌ها را خیلی خوب دادم.

هفته‌ی آخر، روز آخر و روز کنکور با رتبه‌ی 1 تجربی منطقه‌ی 3

هفته‌ی آخر را چگونه پشت سر گذاشتید؟

از آزمون دوم جامع به بعد احساس  کردم نیاز دارم که بعضی از درس‌ها را دوباره بخوانم. درسی مثل زیست را دوباره از اول خواندم و در حین خواندن، به نکاتی که ممکن بود فراموش کنم تأکید کردم و علامت زدم. چون تعداد این نکات کم بود صفحه‌ی آن‌ها را هم در ابتدای کتاب نوشتم. برای چند درس دیگر هم همین کار را کردم. در هفته‌ی آخر سه کتاب زیست را در چند ساعت خواندم و دوباره روز قبل از کنکور هم نکات اول کتاب‌های زیست را خواندم. در هفته‌ی آخر چون نمی‌توانستم تمام تاریخ‌ ادبیات‌ها را بخوانم فقط آن‌هایی را که علامت زده بودم خواندم. من و برادرم خلاصه‌نویسی‌هایی را هم در طول سال تهیه کرده بودیم که از آن‌ها هم استفاده کردیم.


روز قبل از کنکور را چگونه گذراندید؟

روز آخر یک بار دیگر زیست را مرور کردم. کمی زمین‌شناسی هم خواندم. کنکور ریاضی که رسید چهارنفری با هم جواب دادیم تا در وقت صرفه‌جویی کنیم. هنگام خواب با این‌که هیچ نگرانی‌ نداشتم اما خوابم نمی‌برد و جالب این‌که این اتفاق برای هر چهار نفر ما افتاد.


روز کنکور را چگونه آغاز کردید و در جلسه‌ی کنکور چه گذشت؟

صبح به اتفاق دوستانم به محل حوزه رفتیم. کمی دیر رسیدیم اما مشکلی پیش نیامد. عمومی‌ها را خیلی خوب دادم اما دفترچه‌ی اختصاصی‌ها با تأخیر داده شد و تصوری که از زمان‌های نقصانی در ذهن داشتم به هم ریخت. من با زیست شروع کردم و در آزمون‌های کانون سؤالات نزده‌ی کمی داشتم اما در کنکور 19 سؤال را شک داشتم و ناراحت‌کننده بود. شیمی را بهتر جواب دادم و چون در ریاضی قوی بودم آن را برای آخر گذاشتم. به سراغ فیزیک رفتم و خیلی سخت بود. فکر می‌کردم سؤالات آخر آسان می‌شود اما این طور نبود و وقتی به سراغ ریاضی رفتم خیلی به‌هم‌ریخته بودم. من 16 سؤال ریاضی را نزدم و به سراغ زمین‌شناسی رفتم و فقط 9 سؤال را جواب دادم. با ناامیدی از حوزه خارج شدم و تصمیم گرفتم از فردای همان روز درس خواندن را شروع کنم. همان شب پاسخ‌نامه‌‌ روی سایت قرار گرفت و متوجه شدم که زیاد هم خراب نکرده‌ام.

هفته‌ی آخر، روز آخر و روز کنکور با رتبه‌ی 1 تجربی منطقه‌ی 3


پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب