دوران جمع‌بندی از نگاه کیارش زارع، رتبه‌ی 7 تجربی کشور

وقتی آخرین امتحان مدرسه را دادم تا شروع دوران جمع‌بندی، چند روز را برای تقویت زبان فارسی و هندسه اختصاص دادم.

دوران جمع‌بندی از نگاه کیارش زارع، رتبه‌ی 7 تجربی کشور

از محیط خانه و نقش پدر و مادر در دوران جمع‌بندی بگویید.

من رابطه‌ی خوبی با پدر و مادرم داشتم و در اتاق خودم درس می‌خواندم. پدر و مادرم از کلیات برنامه و شرایط آزمون‌هایم باخبر بودند اما وارد جزئیات نمی‌شدند. پدرم بیش از خودم به من باور داشت. من تازه در دوران جمع‌بندی متوجه شدم که می‌توانم رتبه‌ی خوبی به دست بیاورم.


در ماه آخر پس از این‌که کنکورهای گذشته را شبیه‌سازی می‌کردید چه روش و برنامه‌ای داشتید؟

وقتی آخرین امتحان مدرسه را دادم تا شروع دوران جمع‌بندی، چند روز را برای تقویت زبان فارسی و هندسه اختصاص دادم. روزهایی که امتحان داشتم چون نمی‌توانستم از همان ساعت 8 صبح آزمون را شروع کنم طبق برنامه‌ی امتحانات برنامه‌ریزی شخصی برای این آزمون‌ها تهیه کردم. در چند آزمون اول چون ساده‌تر بودم زودتر تمام می‌شد اما آزمون‌های‌ آخر وقت زیادی از من می‌گرفت. بعد از آزمون‌ها نکات را علامت می‌زدم. اشتباهاتم را بررسی می‌کردم و سؤالاتی را که بیش از حد زمان برای‌شان صرف کرده بودم دوباره تمرین می‌کردم. بقیه‌ی روزها در کنار تحلیل آزمون، درس زیست و دین و زندگی را کامل خواندم. در کنار آن بخش‌های حفظی ادبیات را هم مرور کردم.

دوران جمع‌بندی از نگاه کیارش زارع، رتبه‌ی 7 تجربی کشور


پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب