خودتان را با افراد مثبت اندیش، محاصره کنید

انتخاب دوست و نوع معاشرت‌ها در کیفیت زندگی ما تأثیرگذار است.

خودتان را با افراد مثبت اندیش، محاصره کنیدبهناز مقدم کارشناس علوم اجتماعی در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،  با اشاره به تأثیر افراد مثبت اندیش بر روابط اجتماعی و سبک زندگی، اظهار داشت: معاشرت، روابط اجتماعی، انتخاب دوستان و مراودات ما در کیفیت و سبک زندگی مان تأثیرگذار است. اگر با افراد موفق و مثبت اندیش در ارتباط باشیم پس از مدتی رفتارهای آنها بر ما نیز تأثیر خواهد گذاشت.

وی افزود: مثبت اندیش ها افرادی خوشبین هستند و با وجود مسائل و مشکلاتی که دارند همیشه نیمه پر لیوان را می بینند و به آینده امیدوارند، آنها همیشه برای مشکلات راه حل دارند. نشست و برخاست با چنین افرادی ما را سرشار از انرژی می کند، برعکس منفی باف ها همه چیز را از آنچه سخت تر است جلوه می دهند.

مقدم ادامه داد: مثبت اندیش ها افرادی خلاق و مشوق  اند و شما از بودن در کنارشان احساس خوشایندی خواهید داشت  تأثیر پذیری از این افراد به شما کمک کرده و میزان رضایتمندی تان را افزایش می دهد.

این کارشناس در پایان گفت: تا حد امکان از افراد منفی باف که انرژی و انگیزه شما را از بین می برند دوری و سعی کنید خودتان را در محاصره افراد پر انرژی و خوشبین قرار دهید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب