هدیه ویژه بکهام به رشفورد

کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس و باشگاه منچستر یونایتد هدیه ویژه و پیامی را برای مهاجم جوان انگلیس فرستاده است.به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،  دیوید بکهام کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس و باشگاه منچستر یونایتد ، پیراهن امضا شده منچستر یونایتد را به همراه پیامی بر روی آن به مارکوس رشفورد هدیه کرد.

مارکوس رشفورد عکسی را در در شبکه های اجتماعی قرار داد که در آن پیراهنی که دیوید بکهام  برایش فرستاده مشاهده می شود. این پیراهن که به عنوان پیراهن دوم منچستریونایتد در فصل آینده مورد استفاده قرار خواهد گرفت، با این متن همراه است:

رشفورد پدیده فصل گذشته منچستر یونایتد بود که در اولین بازی خود دو گل به ثمر رساند و با ارائه بازی های خوب به همراه انگلیس راهی یورو 2016 شد.

تصور می شود در فصل جدید او زیر نظر مورینیو در کنار زلاتان نقش پر رنگتری داشته باشد.

دیوید بکام تحت تاثیر عملکرد مارکوس راشفورد در اولین فصل حضور در تیم اول یونایتد قرار گرفته و با ارسال پیراهنی برای این بازیکن 18 ساله  از او خواسته به بازی کردن  با " لذت و اشتیاق"  ادامه دهد.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب