دستگاهی فوق هوشمند مخصوص آرام کردن پاهای بی قرار

بروز ناگهانی درد سندروم پای بی قرار می‌تواند بسیار سخت و غیر قابل تحمل باشد اما یک فناوری هوشمند نوظهور می‌تواند از این درد بکاهد و کنترل این اختلال را در دست بگیرد.

دستگاهی فوق هوشمند مخصوص آرام کردن پاهای بی قراربه گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کارشناسان برای کمک به افراد مبتلا به سندروم پای بی قرار یک وسیله منحصربفرد تولید کرده اند که مانند دستگاه کنترل فشار خون به دور پاشنه پا به هنگام خواب بسته می شود و می تواند با آرام سازی دو عضله مهم در ایجاد سندروم پای بی قرار از شدت عارضه در بیماران بکاهد.

گفتنی است، سندروم پای بی قرار یک اختلال عصبی شایع در میان زنان و مردان است که در اثر آن فرد به طور ناگهانی با حرکت دادن پای خود با درد و کشش شدید مواجه می شود و برای آرام کردن پای خود مجبور به حرکت دادن مجدد پا است، این اختلال در زمان های مختلف می تواند رخ دهد از جمله به هنگام تماشای تلویزیون، مطالعه و بیشتر زمان استراحت و نشستن طولانی مدت که در دراز مدت باعث ایجاد مشکلاتی چون بروز سکته مغزی، حمله قلبی، افسردگی و بی اشتهایی می شود.

براساس آمار ها این اختلال در زنان بیشتر از مردان شایع است و به دلایل مختلفی رخ می دهد از جمله بیماری کم خونی و فقر آهن و یا در ماه های آخر بارداری بیشتر شایع است .

این دستگاه با فشاری که به عضلات پا وارد می کند مانع از بروز کشیدگی و درد عضلانی می شود.

درحال حاضر برای درمان اختلال سندروم پای بی قرار ماساژ انگشتان پا، برخی داروهای آرام ساز عضلات و درمان های اختلال نوروپاتی مورد استفاده قرار می گیرد و پزشکان با توجه به عوارضی که در سالهای بعد می تواند در فرد بوجود بیاید توصیه می کنند افراد حتماً با پزشک متخصص برای درمان مشاوره انجام دهند.

نتایج تحقیق در خصوص دستگاه کنترل کننده اختلال سندروم پای بی قرار در مجله the journal of the American osteopathic به چاپ رسیده است.

در اثر این اختلال و درد ناشی از آن به هنگام خواب افراد با مشکلاتی چون بی خوابی در طول روز آتی مواجه می شوند و این عامل می تواند باعث کاهش سطح هوشیاری در آنها شود.

این دستگاه به نام restiffic wrap  با قیمت 260 پوند می تواند باعث افزایش بهره وری زندگی افرادی شود که به آن اختلال مبتلا هستند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب