آبمیوه‌های چربی سوز برای کم کردن وزن در تابستان

استفاده از آب میوه‌های طبیعی در تابستان بهترین روش برای کاهش وزن در تابستان محسوب می‌شود.کاهش وزن نیاز به یک انگیزه ی قوی دارد؛ اما به جز انگیزه به راهکارهای دیگری هم نیاز دارید تا بتوانید نتیجه ی مورد نظرتان را دریافت نمایید، یکی از این راهکارها دریافت آبمیوه های چربی سوز است. در این اینفوگرافی طرز تهیه 3 آبمیوه  رژیمی را آورده ایم.

آب میوه های طبیعی به علت داشتن ریز مغذی ، سرشار از املاح و ویتامین های مختلف بوده و عامل خوبی برای مهار اشتها و پرخوری افراد چاق است و آنزیم های موجود در این میوه ها وزن را به طور طبیعی پایین می آورد.

آب میوه کرفس استویا

مواد لازم:

3 ½ فنجان گوجه فرنگی خرد شده

2 فنجان خیار خورد شده

کرفس 1 ساقه

3-4 قطره استویا (اختیاری)

½ قاشق چای خوری فلفل سیاه و سفید زمین

¼ قاشق چای خوری فلفل قرمز

½ قاشق چای خوری نمک دریا

دستور تهیه:

برای درست کردن این آب میوه ابتدا کرفس را خرد کرده و سپس آب آن را بگیرید و بعد از آن یک مقدار استویا به آن اضافه کنید تا کمی مزه شیرینی به آن دست یابد و پس از اضافه کردن خیار و گوجه خرد شده قدری فلفل سیاه و قرمز همراه با نمک ، با آب کافی و کم برگ نعنا می توانید آنرا میل کنید.

آب میوه شاهی و آب هویج 

مواد لازم:

1 فنجان شاهی خرد شده

2-3 هویج متوسط

2 گوجه فرنگی خرد شده رم

½ فنجان اسفناج

½ فنجان گشنیز

1 قاشق چای خوری فلفل سیاه و سفید

1 قاشق چای خوری نمک

دستور تهیه:

هویج را شسته و با مقداری برگ گشنیز آن را داخل آب میوه گیری ریخته و با مقداری آب و کمی شکر هر روز صبح قبل از صبحانه آن را میل کنید.

آب میوه کرفس و چغندر قند 

مواد لازم

4-5 ساقه کرفس

1 چغندر کوچک، مکعب

1 فنجان اسفناج خرد شده درشت

گشنیز 1 دسته

1 قاشق چای خوری نمک دریا

طرز تهیه:

همه مواد را در ظرفی ریخته و مقداری آب لیمو به آن اضافه کنید ، سپس آن را با مقداری آب میل کنید .توجه داشته باشید که آب کرفس سموم را از بدن دفع می کند.

منبع :