حسینی: تمرینات پرفشاری را پشت سر می‌گذاریم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم در اردوی اوکراین تمرینات پر فشاری را پشت سر می‌گذارد.مدافع تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم در اردوی اوکراین تمرینات پر فشاری را پشت سر می‌گذارد.

به گزارش ایسنا، سیدجلال حسینی درباره اردوی پرسپولیس در اوکراین اظهار کرد: همه چیز خوب است. فصل نقل‌وانتقالات برای مدیریت باشگاه فصل سختی است. آقای طاهری تلاش کردند. برانکو هم تلاش زیادی انجام می‌دهد. شرایط اردویی هم بسیار خوب است. بازیکنان هم در شرایط خوبی را دارند. سال سختی را پیش رو داریم و باید در سه جام بجنگیم و فکر می‌کنم برای پرسپولیس همیشه سخت است و امسال سخت‌تر خواهد بود.

او درباره تمرینات پر فشار اردوی اوکراین هم گفت: در یک ماه گذشته تمرینات پرفشاری را انجام دادیم. البته فکر می‌کنم به این تمرینات احتیاج داشتیم زیرا تیم جوانی داریم که باید در شرایط بدنی خوبی قرار بگیرند.

حسینی درباره احساس دردی که در زانوی خود داشت نیز گفت: به خاطر تمرینات پر فشاری که داشتیم، احساس درد می‌کردم اما بعد از گرفتن MRI متوجه شدم که مساله خاصی نیست و سه روز است با تیم تمرین می‌کنم. نباید این روزها را از دست بدهیم چون تمرینات خوبی داریم. امیدوارم بتوانیم همین شرایط را ادامه بدهیم.

منبع :