توصیه جوان‌ترین کنکوری به داوطلبان

جوان‌ترین شرکت‌کننده کنکور سراسری به داوطلبان توصیه کرد در این روزهای پایانی اطلاعات خود را جمع بندی کرده و با آرامش خود را برای کنکور آماده کنند.

بهار بلوچی جوان‌ترین شرکت‌کننده کنکور سراسری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: متولد سال 1380 هستم و امسال رشته تجربی را در مقطع پیش‌دانشگاهی به اتمام رساندم، من سه سال سوم، چهارم و پنجم دبستان را به صورت جهشی خواندم.

وی افزود: تا پیش از عید نوروز که به مدرسه می‌رفتم روزانه 5 یا 6 ساعت برای کنکور درس می‌خواندم و بعد از عید 8 یا 10 ساعت مطالعه کردم و دروس اختصاصی پیش‌دانشگاهی را در کلاس‌های آموزشی خواندم.

بلوچی ادامه داد: برای تست‌زنی برنامه‌ریزی داشتم و بعد از عید نوروز در آزمون‌های مختلف شرکت کردم.

جوان‌ترین شرکت‌کننده کنکور 95 اظهار داشت: امیدوارم در رشته پزشکی در یک دانشگاه خوب قبول شوم.

وی با توصیه به داوطلبان کنکور سراسری گفت: این روزهای پایانی زمان جمع بندی است و باید آنچه خواندیم را جمع بندی کرده و امیدوار باشیم.

بلوچی ادامه داد: داوطلبان موقع درس خواندن تمرکز کنند و خانواده‌ها نیز کمک کنند تا محیط خانه ساکت باشد تا داوطلبان بتوانند آزمون را برای خودشان شبیه سازی کرده و با شرایط کنکور تست زنی را تمرین کنند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب