سبُکی دلپذیر تورق سریع

استراتژی زحمت و تلاش، کم کم به ایستگاه پایانی‌اش می‌رسد: ایستگاه تورق سریع!

استراتژی زحمت و تلاش، کم کم به ایستگاه پایانی‌اش می‌رسد: ایستگاه تورق سریع!

تعریف معمول و متداول تورق سریع مرور و مطالعه‌ی اجمالی یادداشت‌ها و پی‌نوشت‌ها یا گزینه‌ها و گزیده‌هایی است که در طول سال در جزوه یا دفترچه‌ی شخصی خود نشان‌دار کرده‌اید. تورق سریع اگرچه تأکیدش را بر پسوند سرعت می‌گذارد و سرعت را برجسته می‌کند اما دقت به مثابه‌ی مکمل ضروری سرعت نیز به همان اندازه اهمیت دارد. سرعت به خودی خود هدف نیست. در تورق سریع نهایت دقت را به کار می‌برید و از خود مراقبت می‌کنید که نکته‌ای را از قلم نیندازید. سرعت منهای دقت، تورق سریع را صرفاً به گذران وقت تبدیل می‌کند.

زوج دیالکتیکی سرعت و دقت به مثابه‌ی دو بال پرواز تورق سریع یک سبُکی دلپذیر را برای شما به ارمغان می‌آورد؛ فضایی مملو از آرامش و صمیمیت و رضایت از زحمت و تلاشی که صرف کرده‌اید و مطمئن می‌شوید که دیگر جایی برای نگرانی وجود ندارد؛ زیرا به قول سعدی عزیز «به قدر وسع» کوشیده‌اید و از هیچ سعی و عمل فروگذار نکرده‌اید؛ اما یک نکته‌ی مهم‌تر در اجرای صحیح تورق سریع، سبُک کردن بار ذهنی شماست. تمرین و تکرار تمرکز حواس عالی مستلزم مهندسی تدریجی یا جزءبه‌جزء است؛ یعنی بین یک و بسیار، یک را انتخاب کنید. میز مطالعه‌تان را تا می‌توانید خلوت کنید. اقتضای اصلی تورق سریع در زمان خاص تمام کردن است نه آغاز کردن؛ بنابراین بار ذهنی خود را سبک‌تر کنید تا حضوری هر چه مهیج‌تر و مؤثر را در جلسه‌ی کنکور تجربه کنید. مهندسی تدریجی یا جزءبه‌جزء تورق سریع، ذهن شما را در یک حالت آماده‌باش ذهنی و تمرکز حواس عالی قرار می‌دهد و این همان چیزی است که سخت به کارتان می‌آید.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب