مواظب باشید از فرم خارج نشوید

همیشه آخرین جلسه‌ی تمرین قبل از بازیِ اصلی، شور و حال مخصوص به خودش را دارد. همه سعی می‌کنند همان طور بازی کنند که قرار است در بازی اصلی ظاهر شوند.

مواظب باشید از فرم خارج نشوید

همیشه آخرین جلسه‌ی تمرین قبل از بازیِ اصلی، شور و حال مخصوص به خودش را دارد. همه سعی می‌کنند همان طور بازی کنند که قرار است در بازی اصلی ظاهر شوند. توصیه‌های مربیان خیلی جدی‌تر شده و بازیکن‌ها هم باید حواسشان را بیش‌تر جمع کنند. در هر صورت در پایان جلسه‌ی تمرین، همه احساس خوبی دارند و دلشان می‌خواهد این چند روز باقی‌مانده تا مسابقه‌ی اصلی هر چه زودتر بگذرد تا در میدان واقعی، خودی نشان بدهند تا هم خودشان نتیجه بگیرند و هم مربیانشان از بازی آن‌ها لذت برده و نتیجه‌ی زحماتشان را کسب کنند. آزمون امروز هم برای تو در حکم آخرین جلسه‌ی تمرین بود و تو آرزو می‌کنی که این چند روز باقی‌مانده تا کنکور، هر چه سریع‌تر بگذرد و روز آزمون اصلی فرا برسد.

همان طور که مربیان به همه‌ی بازیکنان در فاصله‌ی زمانی‌ِ آخرین جلسه‌ی تمرین تا مسابقه‌ی اصلی توصیه می‌کنند که تمرینات سبکی داشته باشند و مراقب تغذیه‌ی خود باشند تا بدنشان از فرم خارج نشود، به شما نیز توصیه می‌کنیم مواظب خود باشید تا از فرم خارج نشوید. امیدوارم همه‌ی شما موفق و پیروز باشید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب