یک هفته مانده به کنکور چه بخوانیم؟ (2)

از مجموعه تست‌هایی که شبیه دفترچه‌های واقعی کنکور هستند استفاده کنید تا چشمتان به نوع حروف و اندازه‌ی آن‌ها عادت کند و مهم‌تر از همه، یاد بگیرید که چگونه وقت‌تان را سر جلسه‌ی کنکور تنظیم کنید.

یک هفته مانده به کنکور چه بخوانیم؟ (2)

-از مجموعه تست‌هایی که شبیه دفترچه‌های واقعی کنکور هستند استفاده کنید تا چشمتان به نوع حروف و اندازه‌ی آن‌ها عادت کند و مهم‌تر از همه، یاد بگیرید که چگونه وقت‌تان را سر جلسه‌ی کنکور تنظیم کنید.

-در هفته‌های آخر برخی در این فکر هستند که چه کارهایی می‌توانستند انجام دهند، اما انجام ندادند و فکرهایی از این قبیل. کارهایی را که انجام نداده‌اید، کاملاً فراموش کنید. فقط به زمان باقی‌مانده فکر کنید و از آن استفاده کنید.

-در مرور هم، مانند مطالعه، کیفیت مهم است نه کمیت. شما با هشیاری و با استفاده از روش‌های مناسب، می‌توانید تمام درس‌ها یا بیش‌تر آنها را با دقت مرور کنید. فقط توجه کنید که مرور، همان خواندن نیست. مرور نوعی یادآوری سریع ذهنی با توجه به مفهوم کلی است. در حالی که خواندن، بیان کردن کلمه به کلمه‌ی مطالب است.

- در مرور مطالب، استراحت کردن و پرهیز از مرور درس‌های مشابه با هم باید مورد توجه قرار گیرد.

-برای دریافت کارت ورود به جلسه به‌موقع مراجعه کنید. معمولاً همراه کارت، یک برگه‌ی راهنمای حوزه‌ی امتحانی هم داده می‌شود. فراموش نکنید آن را هم از مسئولان توزیع کارت بخواهید.

- مشخصات شما در کارت ثبت شده است. آن‌ها را به طور دقیق کنترل کنید. از روی شماره‌ی داوطلبی محل امتحان را پیدا کنید. زمان برگزاری آزمون گروه‌های مختلف متفاوت است. زمان آزمون گروه خودتان را هم کنترل کنید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب