گام اول را پرقدرت برمی‌داریم

به امید آن‌که در کنار هم تابستانی موفقیت‌آمیز و روشن داشته باشیم.

گام اول را پرقدرت برمی‌داریم

فصل گرم و شیرین تابستان از راه رسیده است. فصلی که دانش‌آموزان سخت‌کوش، بیش‌تر از فصل پاییز، از آن به بهار علم و دانش تعبیر می‌کنند. تابستان، بهار دانش است برای دانش‌آموزانی که می‌خواهند نگاهی به گذشته داشته باشند و با مرور و تمرین و تکرار، درس‌های سال گذشته‌ی تحصیلی را در ذهن خود تثبیت کنند و دانش‌آموزانی که می‌خواهند با نگاهی به آینده‌ی پیش رو، ذهن خود را برای یادگیری مطالب جدیدتر آماده کنند. بدون شک به شما که خواننده‌ی این سطرها هستید باید سرآغاز فصل تلاشتان را تبریک گفت.

بهتر است به خاطر داشته باشیم که در هر تلاش و کوششی برای رسیدن به هر هدفی، همواره اولین قدم، مهم‌ترین و سرنوشت‌سازترین قدم است. نخستین تصمیم، نخستین اندیشه و نخستین انگیزه‌ای که در دل ما و در اندیشه‌ی ما شکل می‌گیرد، زمینه‌ساز قدم‌های بعدی ماست.

دفتر برنامه‌ریزی، برنامه‌ی راهبردی، منابع مطالعاتی مناسب مانند کتاب تابستان، آزمون‌های برنامه‌ای و هدفمند و تمام وسایل و امکاناتی که در اختیار دانش‌آموزان کانونی قرار دارد، ما را در برداشتن گام اول یاری می‌کند. باانگیزه باشید. اهدافتان را یادداشت کنید و پرقدرت به سمت آن‌ها پیش بروید. قطعاً آنان که زودتر به سمت هدف‌های‌شان با شجاعت گام برمی‌دارند، افق‌های روشن موفقیت را زودتر پیش روی‌شان خواهند دید.

به امید آن‌که در کنار هم تابستانی موفقیت‌آمیز و روشن داشته باشیم.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب