په‌په: قول‌مان به رونالدو را عملی کردیم

مدافع تیم ملی فوتبال پرتغال تاکید کرد که بازیکنان پرتغال به خاطر رونالدو هم قسم شدند که جام را بالای سر ببرند.

په‌په: قول‌مان به رونالدو را عملی کردیم

مدافع تیم ملی فوتبال پرتغال تاکید کرد که بازیکنان پرتغال به خاطر رونالدو هم قسم شدند که جام را بالای سر ببرند.

به گزارش ایسنا و به نقل از رویترز، تیم ملی فوتبال پرتغال با تک گلی که "ادر" در دقیقه 108 به ثمر رساند برابر فرانسه در فینال یورو 2016 به پیروزی رسید و برای نخستین بار در تاریخ خود جام قهرمانی را بالای سر برد.

په‌په شب درخشانی را پشت سرگذاشت و در نهایت هم به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد. او از قهرمانی و تاریخ سازی با پرتغال غرق در شادی است.

مدافع رئال مادرید گفت: شرایط برای ما بسیار سخت شده بود. بهترین و سرشناس ترین بازیکن خود را در همان لحظات نخست از دست دادیم. رونالدو در هر لحظه‌ می‌توانست دروازه حریف را باز کند، اما او خیلی زود ما را با مشکل مواجه کرد. خوشختانه خداوند ما را کمک کرد. در زمین میدان تا آخرین لحظه جنگیدیم و از جان مایه گذاشتیم. همه ما بازیکنان به خاطر رونالدو هم قسم شدیم تا جام را به او هدیه دهیم و خوشبختانه این کار را هم انجام دادیم.

او ادامه داد: برای رسیدن به این جام بسیار اذیت شدیم. بازی بسیار سخت و نفس‌گیری بود. به خوبی می‌دانستیم که برابر فرانسه میزبان کار سختی پیش رو داریم. همچنان که پیش از بازی هم گفتم برای پیروز شدن باید تلاش زیادی از خود نشان داد و همواره متواضع بود. نمایندگان خوبی برای پرتغال بودیم. پرتغال مهاجران زیادی دارد اما ما نماینده همه هستیم. نشان دادیم که با فداکاری و جانفشانی هر چیزی احتمال دارد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب