رونالدو: بهترین لحظات عمرم را تجربه می‌کنم

کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال، قهرمانی در یورو را بهترین و خوشحال کننده‌ترین لحظه عمر خود دانست. او تیمش را شایسته قهرمانی در یورو 2016 دانست.

رونالدو: بهترین لحظات عمرم را تجربه می‌کنم

کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال، قهرمانی در یورو را بهترین و خوشحال کننده‌ترین لحظه عمر خود دانست. او تیمش را شایسته قهرمانی در یورو 2016 دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، تیم ملی فوتبال پرتغال موفق شد در رقابت های یورو 2016 دست به کار بزرگی بزند و در دیدار فینال با یک گل فرانسه میزبان را شکست دهد تا برای نخستین بار در تاریخ خود جام قهرمانی را بالای سر برد. رونالدو، کاپیتان پرتغال از تاریخ سازی تیمش بسیار خوشحال است و تاکید کرد که بهترین لحظات عمر خود را تجربه می کند.

ستاره رئال مادرید در همان نیمه نخست با بدشانسی مواجه شد و به خاطر آسیب دیدگی نتوانست به بازی ادامه دهد تا بهت و ناراحتی هواداران پرتغال را در بر گیرد. البته این ناراحتی آنها و اشک های خود رونالدو در پایان به خوشحالی وصف ناپذیر تبدیل شود.

رونالدو بعد از بالا بردن جام گفت: مدت‌ها بود که به دنبال چنین قهرمانی بودم. از سال 2004 حسرت می خوردم که چرا با تیم ملی موفقیتی را به دست نیاورده‌ام. الان بسیار، بسیار خوشحالم. بهترین لحظات دوران ورزشی خود را پشت سر می‌گذارم. همواره گفته‌ام که من می‌خواهم با تیم ملی پرتغال موفقیتی را به دست آورم که در تاریخ ثبت شود و خوشبختانه به چنین چیزی رسیدم.

رونالدو پیش از این هم در سال 2004 به فینال رقابت‌های یورو راه پیدا کرد، اما در نهایت با شکست برابر یونان نتوانست جام را بالای سر برد.

او ادامه داد: هیچ‌گاه چنین لحظاتی را فراموش نمی‌کنم. من در فوتبال باشگاهی همه موفقیت ها را به دست آورده بودم و تنها در تیم ملی جام نبرده بودم که خوشبختانه این هم تمام شد.

رونالدو در پاسخ به این سوال که آیا پرتغال شایسته چنین قهرمانی بود، پاسخ بود: بدون شک شایسته قهرمانی بودیم. سال‌ها است که در تیم ملی فوتبال پرتغال تلاش زیادی صورت می گیرد و بازیکنان از جان مایه می گذارند تا این که ثمره تلاش خود را گرفتیم و در نهایت جام را بالای سر بردیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب