مرور سریع یک موفقیت

روزهایی که پس از آخرین آزمون پروژه‌ی هشت در 18 تیرماه پشت سر خواهید گذاشت خاص‌ترین روزهای سال هستند و روزهای خاص، تصمیمات و اجرای خاص می‌طلبند.

مرور سریع یک موفقیت

«بهترین کار در بهترین زمان»، استراتژی موفقیت در سال کنکور است. حالا به هفته‌ی آخر کنکور رسیده‌ایم و فرصتی برای یادگیری مباحث جدید نیست. از سوی دیگر، حجم زیاد مطالعات انجام‌شده باید نوعی گذارِ یک‌هفته‌ای تا روز آزمون داشته باشند. استراتژی موفق ِ هفته‌ی آخر را می‌شناسید؟

روزهایی که پس از آخرین آزمون پروژه‌ی هشت در 18 تیرماه پشت سر خواهید گذاشت خاص‌ترین روزهای سال هستند و روزهای خاص، تصمیمات و اجرای خاص می‌طلبند. در این بازه‌ی زمانی کوتاهِ پایانی تا کنکور به سوی «تورق سریع» هدایت می‌شویم.

تورق سریع تلفیقی از مرور و تکمیل است. فرایند مطالعاتی 12 ماهه‌ی شما به روزهای پایانی رسیده است و منابع درسی با برنامه‌ی شخصی‌سازی‌شده، مطالعه و بعد جمع‌بندی شده است؛ اما با توجه به اهمیت این زمان باید تلفیق هوشمندانه‌ای از مطالعه، مرور و تکمیل را در نظر قرار دهید تا در کنار آمادگی ذهنی بالا در روزهای پایانی، بازدهیِ مطالعاتیِ بیش‌تری برای کنکور داشته باشید.

هدف از اجرای تورق سریع مرور تیترها و نکات مهم هر مبحث است تا بتوانید با بازگشت به شرایط ذهنی مطالعه نوع ویژه‌ای از بازیابی را انجام دهید. در اجرای تکنیک تورق سریع هم‌چنان به رعایت تعادل‌ها توجه داشته باشید و اجرای این تکنیک را از درس‌های نقاط قوت آغاز کنید تا در اولین گام، اطلاعات درس‌های برتر شما تثبیت شوند. خلاصه‌برداری‌های شخصی و نکاتی که در رفع اشکال دوران جمع‌بندی یادداشت کرده‌اید، گزینه‌های خوبی برای تکمیل فرایند تورق سریع هستند.

از تورق آهسته‌ی کتاب‌ها در طول آزمون‌های پروژه‌های هشت‌گانه با برنامه‌ی راهبردی، تا تورق سریع آن‌ها در زمان باقی‌مانده فقط و فقط یک نکته بدون تغییر پابرجاست؛ تلاش ارزشمندی که در تک تک لحظات سال داشتید و حالا چیز زیادی تا رسیدن به نتایج شگفت‌انگیز نمانده است. تصمیم‌های خاص روزهای خاصتان را با موفقیت اجرا کنید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب