زنگ مدرسه تابستانی خواندن بار دیگر به صدا درآمد

مدرسه تابستانی خواندن یکی از طرح‌های «سال خواندن» است که به ابتکار و همت معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می‌شود.

زنگ مدرسه تابستانی خواندن بار دیگر به صدا درآمد

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور،‌ مدرسه تابستانی خواندن یکی از طرح‌های «سال خواندن» است که به ابتکار و همت معاونت برنامه ‌ریزی، پژوهش و فناوری نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می‌شود.

مرحله اول و دوم این طرح، پس از فراخوان، ثبت‌نام، داوری کاربرگه‌های تخصصی بیش از 950 همکار داوطلب و گزینش 98 برگزیده از سراسر کشور، طی دو دوره چهار روزه در شهریور سال 1394 در مشهد مقدس مشهد برگزار شد.

در این مرحله، استادان و صاحبنظران حوزه ترویج خواندن به انتقال یافته‌ها و تجربیات ارزشمند خود به شرکت‌کنندگان پرداختند.

مرحله دوم مدرسه تابستانی خواندن شامل دوره‌های سوم و چهارم همزمان با سال خواندن(95) نیمه شهریور ماه با حضور جمعی از کتابداران کتابخانه‌های عمومی کشور بصورت همزمان (ویژه خواهران و برادران همکار) در جوار بارگاه رضوی که زمان و مکان دقیق آن بزودی اعلام می‌شود، برپا خواهد شد.

اسامی دعوت‌شدگان این مرحله (پذیرفته‌شدگان فرآیند داوری و گزینش سال 1394 برای دوره‌های سوم و چهارم) در سایت نهاد کتابخانه های عمومی کشور قابل مشاهده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب