مقطع جدید دهم هنرستان

به اطلاع تمامی همکاران، مدیران و پشتیبان‌های هنرستان می‌رساند که از تابستان 95 برای سال دهم هنرستان آزمون تستی برگزار خواهد شد.

موضوع: مقطع جدید دهم هنرستان

به اطلاع تمامی همکاران، مدیران و پشتیبان‌های هنرستان و دانش‌آموزان می‌رساند که از تابستان 95 برای سال دهم هنرستان آزمون تستی برگزار خواهد شد.

در آزمون‌های تابستان و در ادامه‌ی آن سال تحصیلی برای سه رشته اصلی و پرجمعیت نقشه‌کشی معماری، حسابداری و کامپیوتر ثبت‌نام انجام می‌شود. برای این سه رشته هم دفترچه عمومی و پایه و هم دفترچه‌ی اختصاصی به همراه پاسخ تشریحی و آزمون غیر حضوری تولید می‌گردد. مابقی رشته‌ها در گروهی تحت عنوان «سایر رشته‌ها» ثبت‌نام می‌شوند که این گروه فقط دفترچه عمومی و پایه خواهند داشت.

در آزمون‌های تابستان دانش‌آموزان از دروس نگاه به آینده از بین ریاضی دهم(به صورت مبحثی) و ریاضی نهم، یک درس را انتخاب می‌کنند و برای نگاه به گذشته از 4درس (فارسی، زبان انگلیسی، علوم و ریاضی) نهم آزمون گرفته خواهد شد که پاسخ‌گویی به هر چهار درس اجباری است.

تاریخ آزمون‌های دهم هنرستان مانند سایر گرو‌ه‌ها از اول مرداد آغاز می‌گردد. تاریخ آزمون‌های تابستان به شرح زیر است:

1 مرداد، 15 مرداد، 29 مرداد، 12 شهریور، 26 شهریور و 9 مهر

لازم به ذکر است که برنامه‌ی آزمون تابستان در سایت کانون و صفحه شخصی دانش‌آموزان قرار داده شده است.


غلامعلی رحمانی

مدیر دهم هنرستان

غلامعلی رحمانی

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب