مهلت ثبت نام در مدارس شاهد و ایثارگران تمدید شد

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از تمدید مهلت ثبت نام دانش آموزان پایه هفتم اول متوسطه تا 20 تیرماه و پایه دهم دوم متوسطه تا 25 تیرماه در مدارس شاهد خبرداد.

مهلت ثبت نام در مدارس شاهد و ایثارگران تمدید شد


به گزارش خبرگزاری دانا،محمد حسین کفراشی سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مهلت ثبت نام دانش آموزان پایه دهم مقطع متوسطه دوم به دلیل اینکه این دانش آموزان در وحله نخست باید فرم هدایت تحصیلی خود را دریافت و بعد از آن اقدام به تعیین محل تحصیل کنند تمدید شد.

وی تصریح کرد: ثبت نام از این دسته افراد تا تاریخ 25 تیرماه صورت می گیرد.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران در خصوص تعداد ثبت نام در پایه اول ابتدایی اظهار کرد: از بین 56 هزار پیش ثبت نام ،27 هزار دانش آموز پذیرفته شده اند و چنانچه برخی از تحصیل در این مدارس منصرف شوند، پذیرفته شدگان ذخیره جایگزین می شوند.

کفراشی از دیگر برنامه های درنظر گرفته شده در سال تحصیلی آینده را تحقق برنامه هر دانش آموز یک مهارت نام برد و گفت: در صورتی که ستاد مرکزی شاهد که مرجع تصمیم گیری است، با اجرای این طرح موافقت کند در سال تحصیلی جاری در یکی از مقاطع تحصیلی اجرا می شود.

وی نسبت به پرداخت شهریه در مدارس شاهد گفت: خانواده شهدا و جانبازان بالای 70 درصد، شهریه ای پرداخت نمی کنند واین شهریه بر عهده بنیادشهید است و برای خانواده جانبازان پایین 70 درصد نیز براساس درصد جانبازی تخفیف هایی درنظر گرفته شده است.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب