نقشه راه ایجاد سیستم یکپارچه مدیریت انرژی و محیط زیست

نقشه راه ایجاد سیستم یکپارچه مدیریت انرژی و محیط زیست با پشتیبانی ستاد توسعه بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست در منطقه پارس عملیاتی می‌شود.

نقشه راه ایجاد سیستم یکپارچه مدیریت انرژی و محیط زیست

به گزارش ایسنا، معصومه برارزاده، مسؤول کارگروه طرح پژوهشی نقشه راه ایجاد سیستم یکپارچه مدیریت انرژی و محیط زیست در منطقه ویژه اقتصادی پارس با تبیین اهداف و رسالت‌های سازمان منطقه ویژه پارس در حوزه بهینه‌سازی انرژی و زیست محیطی اظهار کرد: بررسی وضعیت زیست‌محیطی منطقه ویژه پارس به لحاظ کنترل آلاینده‌های هوا، آب و پساب از جمله اهداف «نقشه راه ایجاد سیستم یکپارچه مدیریت انرژی و محیط زیست در منطقه پارس» عملیاتی می‌شود.


وی با اشاره به خلاهای دانشی موجود در بخش مدیریت انرژی و مدیریت زیست‌محیطی در منطقه پارس گفت: با در نظرگیری شرایط زیست‌محیطی و هدررفت‌های انرژی در منطقه پارس، اجرای طرح‌های بهینه‌سازی جریان انرژی و مدیریت انتشار آلاینده‌ها در منطقه، در دستور کار مطالعات ستاد بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست قرار گرفت.


برارزاده با اشاره به اینکه توسعه نقشه راه از خروجی این طرح پژوهشی است، اظهار کرد: با عملیاتی کردن نقشه راه ایجاد سیستم یکپارچه مدیریت انرژی و محیط زیست در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به دنبال بررسی بازار کسب و کار انرژی در منطقه اقتصادی انرژی پارس هستیم.


این فعال پژوهشی در ادامه بررسی بازار کسب و کار انرژی در منطقه انرژی پارس را از دیگر برنامه‌های اصلی در راستای اجرایی‌سازی این طرح پژوهشی خواند و گفت:  ارزیابی و بررسی فعالیت‌های شرکت‌های خدمات انرژی و نحوه جذب سرمایه و فناوری‌هایی که مورد نیاز منطقه ویژه پارس است، باید توسعه یابند و در نهایت با ارزیابی پایش اکوسیستم خاص در منطقه به دنبال نحوه اجرایی‌شدن سیستم مدیریت انرژی در منطقه هستیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب