ترکیب تیم ملی تنیس ایران در دیویس کاپ

ترکیب نهایی تیم ملی تنیس برای حضور در مسابقات دیویس کاپ گروه سه منطقه آسیا و اقیانوسیه مشخص شد.

ترکیب تیم ملی تنیس ایران در دیویس کاپ

به گزارش ایسنا، مسابقات تنیس گروه سه منطقه آسیا و اقیانوسیه از روز دو شنبه ( ۲۱ تیر ) در آکادمی بین المللی تنیس استقلال برگزار می شود و از سوی سعید احمدوند سرمربی تیم ملی تنیس ترکیب نهایی ایران برای حضور در این رقابتها مشخص شد. انوشا شاهقلی، شاهین خالدان، امیر والا معدنچی و محمد کارگران اروجی برای ایران بازی خواهند کرد.

پیش از این در خرداد ترکیب اولیه تیم ملی اعلام شده بود که محسن حسین زاده در ترکیب قرار داشت اما اکنون این بازیکن خط خورده و معدنچی جاگزینش شد.

کامیار کیمیایی دبیر فدراسیون تنیس در مورد این تغییر به ایسنا گفت:  سرمربی تیم ملی می خواست از بازی دونفره استفاده بهتری کند و برای بازی دونفره می طلبید از بازیکنان قوی تر و قد بلندتر استفاده شود. معدنچی چندین مرتبه به اردوی تیم ملی دعوت شد اما چون خارج از کشور زندگی می کند مقطعی حضور داشت. با این حال او را زیر نظر داشتیم  و دیدیم که به درد ما می خورد. حسین زاده نیز بازیکن خوبی است و ان شاءالله در آینده از او استفاده خواهیم کرد.

مسابقات دیویس کاپ با حضور تیم های سقوط کننده از گروه دو ( ایران و لبنان ) ، تیم های حاضر در گروه سه ( ترکمنستان، هنگ کنگ ، سوریه و کامبوج) و تیم های صعود کننده از گروه چهار ( جزایر پاسیفیک ، قطر و سنگاپور ) به مدت یک هفته برگزار می شود و دو  تیم برتر جواز حضور در گروه دو آسیا و اقیانوسیه را بدست می آورند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب